Любите експериментувати у кулінарії? Набридла звичайна їжа? Надайте їй копченого смаку, використовуючи домашню коптильню. Але перш, ніж придбати дане пристосування потрібно знати деякі хитрощі, які допоможуть здійснити правильний вибір. Що собою являє коптильня з нержавійки з гідрозатворів та які ще бувають коптильні, а головне - як зробити вибір? Поговоримо сьогодні у статті.

Якщо говорити простою мовою, то коптильна з гідрозатвором являє собою металеву ємність, яка закривається, така коптильня овальна за формою. Вона обладнана решіткою для продуктів, а також дном для палива і спеціальною ємністю для жиру, який стікає внаслідок копчення. До речі, коптильні, які оснащені гідрозатвором, є більш стійкими до механічних і термічних дій. Продукти, які розташовуються на решітках, просочуються димом. Таким чином вони коптяться і їх смак стає неповторним.

Якщо ви задумались над придбанням даного пристрою, то вам варто врахувати такий показник, як вид коптильні. Загалом, усі коптильні поділяються на:

  • електричні;
  • газові;
  • вугільні.
Найзатребуванішим видом у побуті вважаються електричні. Дим, який виділяється в них, генерується нагрівальними елементами, спеціально призначеними для цього. Такий пристрій дуже практичний і зручний у використанні. Якщо ви віддаєте перевагу електричним конструкціям, то вам слід зробити свій вибір на користь універсальних пристроїв, з допомогою яких можна коптити продукти при різних температурах.

Газові коптильні відрізняються від електричних використовуваним паливом. Горючим матеріалом для для них служать камені вулканічного походження, які розігріваються газовим пальником.

Найекологічнішим варіантом вважається вугільна установка, адже в якості палива застосовуються природні матеріали згорання: вугілля, деревина. З використанням такої коптильні ви зможете отримати натуральний смак приготованих продуктів.

Поради при здійсненні покупки. Обираючи коптильню рекомендуємо звернути увагу на наступні нюанси:

  • коптильня повинна бути досить глибокою. Це пояснюється тим, що між паливом і продуктами повинно бути як умога більше вільного місця;
  • пристрій повинен бути оснащений отворами для вентиляції. Вони призначені для того, щоб було простіше регулювати температуру, яка вам потрібна;
  • кришка обов’язково повинна бути герметичною;

Прийнявши до уваги перераховані вище особливості і зваживши всі переваги, ви більше не будете задаватися питаннями, як вибрати коптильню для приготування риби чи м'яса, або ж інших продуктів. Для того, щоб придбати дійсно якісну коптильню, яка не один рік буде радувати вас смачними домашніми стравами з неперевершеним ароматом і присмаком свіжого копчення, пропонуємо завітати до компанії "Комінвент". Ми допоможемо підібрати ідеальний для вас варіант.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді телефонуйте просто зараз. Усі контактні дані вказані на сайті компанії. З нетерпінням чекаємо на ваше замовлення!