Установка димоходу у будинку або ж іншому приміщенні - важливий процес, який вимагає правильного підходу та дотримання деяких правил. Найчастіше в якості димохідної системи використовують димохід з нержавіючої сталі. Це пояснюється його високою якістю та економністю витрат палива при відмінному нагріванні приміщення. Сьогодні поговоримо про те як правильно установити димохід нержавіюча сталь.

Монтаж димоходу, виготовленого з даного матеріалу, не викличе жодних проблем, якщо ви обирете якісний товар та здійсните усі роботи використовуючи основні правила, з якими рекомендуємо ознайомитись просто зараз.

Корисно знати. Щоб димовідвод прослужив вам не один рік і не завдавав несподіваних проблем, пов'язаних з його використанням, слід правильно встановити обладнання. Для сучасних камінів і печей практично завжди вибирають димовідводи, виготовлені з нержавіючої сталі, оскільки вони мають ряд переваг, що дозволяють отримати кращі результати. До таких переваг відносять:Труба димоходу витримує розігрів до 500 °С і до 750 °С.
• Тяга збільшується пропорційно збільшенню температури.
• Паливо згорає повністю.
• Мінімальна кількість шкідливих викидів.
• Можливість установки в зонах підвищеної сейсмічної активності.
• Високі експлуатаційні характеристики.
• Низька теплопровідність.

Модульна система даної конструкції дозволяє швидко і якісно провести монтажні роботи навіть за  відсутності певних навичок. Високий рівень паро- та газонепроникності забезпечується за рахунок високого ступеня герметичності, що досягається при з'єднанні окремих деталей системи. Для того щоб димохід в процесі експлуатації витримував розрядження і позитивний тиск, слід застосовувати прокладки під хомути, які надійно фіксують місця з'єднання складових частин і підвищують надійність і герметичність. Або ж, можливе застосування силіконових кілець для більш міцного прилягання деталей.

Як встановити. Для того, щоб роботи по установці пройшли безпечно та ефективно, вам знадобиться професійна установка димарів. При монтажі такого специфічного обладнання необхідно чітко дотримуватися технології. Тому самотужки впоратись із цим буде важко. А от спеціалісти зможуть:

  • Розрахувати діаметр труби і співвіднести його з передбачуваною потужністю всієї системи опалення.
  • Переконатися в правильності нахилу труби.
  • Забезпечити ідеальну герметичність кожного з'єднання.

Сподіваємось, що наші поради допоможуть вам здійснити усі роботи правильно. А якщо ви шукаєте де купити димохід з нержавіючої сталі, тоді рекомендуємо вам звернутися до компанії "Комінвент".

Зацікавила наша пропозиція? Тоді телефонуйте до нас просто зараз! Наші консультанти з радістю нададуть вам усю необхідну інформацію. Будемо раді співпрацювати з вами!