Створюючи бетонні стяжки на підлозі, одним із ключових етапів вважається затирка із застосуванням спеціальних машин. Або ж ви можете здійснити її самостійно, вручну. Важливість даного етапу пояснюється, тим, що затирка забезпечує підлоговому покриттю отримання експлуатаційних та естетичних властивостей, які істотно впливають на його зносостійкість і наділяють здатністю витримувати високі механічні навантаження. То для чого затирають бетон та яка затиральна машина використовується? Дізнаємось далі.

Навіщо затирають бетон. При здійсненні ремонтних робіт для створення рівномірного і якісного підлогового покриття з бетону готується спеціальна суміш, до складу якої входять важкі фракції щебеню і піску. Після заливки стяжки, фракції опускаються вниз, а більш дрібні частинки в складі піднімаються на поверхню. Тому часто після висихання в такому покритті з’являються нерівності, пори, різні порожнечі. Це викликає непривабливий зовнішній вигляд підлоги, а також неякісні характеристики у вигляді міцності, надійності та довговічності готового покриття.

Якщо в подальшому користуватись такою підлогою, то поступово буде відбуватися відшарування верхніх поверхонь і утворення глибоких щілин і вибоїн. Тому затирка бетонної підлоги за допомогою спеціальних машин або вручну – це необхідна кінцева стадія укладання бетонної поверхні. Загалом,  така процедура є технічно складною та вимагає певних вмінь фахівців. Затирка здатна забезпечити ущільнення верхнього шару бетону, що позитивно відіб’ється на міцності і зносостійкості. При здійсненні такої операції можуть застосовуватися додаткові компоненти, які підвищують щільність  - топпінги.

Обладнання, необхідне для затирки. Для затирання бетонних поверхонь необхідне обов'язкове застосування спеціального обладнання, яке значно покращить та пришвидшить роботи по затирці. До такого обладнання відносять:

  • Затирочні машини дискові, роторні, що працюють від електромережі, або від двигуна внутрішнього згоряння.
  • Лопатеві роторні машини, які по-іншому майстри називають «вертольотами».
  • Ручні або автоматизовані апарати, що дозволяють розподіляти зміцнюючі суміші.
  • Крайколичкувальні апарати для роботи з важкодоступними областями біля колон, стін, порогів та інших.

Всі машини для затирання бетону, залежно від категорії можна розділити на: однороторні і двороторні. Відрізняються вони типом розташування оператора, що працює за ними.

Однороторна машина  - оператор управляє за допомогою подовженої рукоятки, слідуючи пішки за нею.

Двохроторна машина для затирання бетонної суміші  - за зовнішнім виглядом нагадує невеликий автомобіль, що має досить велику вагу. Керувати таким пристроєм оператор може безпосередньо сидячи на ньому, використовуючи кермо і кнопки. Найкраще таку машину застоосвувати для затирки великої площі приміщень.

Тепер ви знаєте все, що стосується затирання бетону. Якщо вам потрібна допомога у виконанні даної роботи, рекомендуємо звернутися до компанії "Монерте". Наші спеціалісти здійснять усі роботи швидко та якісно. Крім того ви можете придбати затиральну машину та інше необхідне обладнання у нас.

Зацікавила наша пропозиція? Тоді зателефонуйте до наших менеджерів-консультантів за контактним номером, вказаним на сайті. Приймаємо замовлення по всій Україні!