Як зареєструвати ФОП?

Також Ви можете подивитися відео-ролик по даній темі!

Місця які Вам потрібно буде відвідати:

  • Державна районна адміністрація (ДРА)
  • Державна податкова служба (ДПС). Вам варто звернутися в податкову того р-ну, в якому Ви прописані. Відвідати податкову слід відразу після отримання виписки з адміністрації.

Що таке КВЕД?

Для того щоб заповнити реєстраційну заяву Вам необхідно вибрати КВЕД.  КВЕД -  класифікатор видів економічної діяльності. Вони підбираються при первинній реєстрації підприємця. КВЕД визначає якою діяльністю буде займатися підприємець.

Суми і терміни сплати податків для підприємців на спрощеній системі на 2020 рік!

Державна податкова інспекція вибір системи оподаткування

Системи оподаткування в Україні для суб'єктів господарювання, як юридичних осіб, так і фізичних осіб - підприємців представлені двома формами: загальна та спрощена. Для більш детальної інформації про системи оподаткування перейдіть за посиланням, вказаним нижче. Від вибору системи оподаткування буде залежати величина податків, які Ви будете сплачувати державі. Спеціалісти компанії "А.Б.А" завжди готові допомогти з вибором.

Коли вибір зроблено, Вам потрібно відвідати Державну податкову інспекцію і зробити наступне:

  1. Якщо Ви обрали спрощену систему (єдиний податок), то Вам необхідно подати заяву на перехід на єдиний податок "Заява про Застосування спрощеної системи оподаткуввання"
  2. Придбати книгу обліку доходів, або книгу обліку доходів і витрат, в залежності від обраної системи оподаткування (її можна придбати в кіоску, які зазвичай є біля будівель ДПІ). Книга повинна бути прошита і пронумерована. Її необхідно подати до ДПІ разом із заявою з проханням зареєструвати. Але беручи до уваги, нові зміни, вже з 01.01.2021 р. можна НЕ реєструвати книгу обліку доходів!

Скорочений план дій:

  1. Йдемо до державного реєстратора і подаємо йому документи.
  2. Йдемо в податкову службу і пишемо заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (в разі обрання єдиного податку).
  3. Після реєстрації платником єдиного податку, подаємо запит про отримання виписки з реєстру платників єдиного податку.
  4. Через кілька днів (коли саме, потрібно уточнити у свого інспектора) забираємо виписку з реєстру платників єдиного податку.
  5. Реєструємо в податковій службі книгу обліку доходів або книгу обліку доходів і витрат.

Реєстрацію завершено! Ви незрівнянні. Отримайте свій приз!

Якщо у Вас виникли питання, то Ви завжди можете звернутися до нас. З нашою новою послугою - online консультацій, ми можемо відповісти на всі Ваші питання по skype.