Як оформити дистанційного працівника під час карантину?

Дистанційна робота, яка називається за часів Рад надомною працею, сьогодні - не примха, а необхідність. В умовах пандемії величезна кількість підприємств змушені дотримуватися карантинних заходів. Щоб вижити, бізнес не тільки в Україні, але і у всьому світі трансформувався: співробітників перевели на віддалену роботу, а хмарне ПО дозволило вести бухгалтерський облік, організовувати логістику і постачання без прив'язки до локального комп'ютера. Все це має свої переваги. Так роботодавці економлять на організації робочих місць, витрати по комунальних платежах різко скоротилися, можна не витрачати бюджет компанії на оренду приміщення. У свою чергу, працівники заощаджують на проїзді в громадському транспорті або бензині для особистого авто, можуть організовувати свій робочий графік так, як їм зручно, працювати в домашніх умовах з комфортом, в капцях та халаті.

Але є кілька нюансів, які слід враховувати роботодавцям:

  • не всіх співробітників можна перевести на віддалену роботу;
  • забороняється доручати зобов'язання працівникам на дому, які можуть створити незручності сусідам.

Трудовий договір з дистанційним працівником: оформляємо правильно

Неправильне оформлення працівників на час карантину при подальших перевірках може привести до штрафів. Щоб правильно оформити  трудовий договір з дистанційним працівником , необхідно пройти кілька етапів:

  1. Етап 1. Подання заяви про прийом на роботу на ім'я директора підприємства. У ньому необхідно вказати, що трудова діяльність буде здійснюватися поза підприємством/офісу, а за місцем проживання співробітника. Якщо віддалена робота носить тимчасовий характер, необхідно вказати термін такого роду діяльності.
  2. Етап 2. Висновок трудового договору, видання наказу. У трудовому договорі необхідно в докладної формі викласти основні і додаткові права і зобов'язання сторін. Якщо договір - терміновий, вказується період його дії. Після чого видається наказ, що вимагає підпису працівника.
  3. Етап 3. Повідомлення ДПС. Податкові органи необхідно в обов'язковому порядку повідомити про всіх прийнятих працівників, в т.ч. і про віддалені.
  4. Етап 4. Оформлення кадрової документації. У неї входять запис в трудову книжку про прийом на роботу, а також заповнення особової картки працівника.

Як укласти трудовий договір з дистанційним працівником?

Нинішні умови, коли рух громадського транспорту буде обмежено й існує високий ризик зараження інфекцією, питання про укладення трудового договору може бути узгоджений зручним і для роботодавця, і для співробітника способом. Наприклад, працівник може особисто і не з'явитися на підприємстві, а надіслати свою заяву у вигляді фото. А після скасування надзвичайної ситуації оформити всю необхідну документацію на папері.

Виникли питання? Не зрозуміли як оформити працівника? Звертайтесь до нас за консультацією, ми з радістю допоможемо!