Вишиванки вже давно перетворилися з данини українським традиціям в один із затребуваних елементів гардеробу. Різноманітні моделі вишитих сорочок можна побачити в колекціях модних будинків, проте вони далекі від традиційних за орнаментом і фасоном.

Якщо у Вас досі немає вишиванки, то ручна вишивка на замовлення Київ зможе допомогти її замовити. Щоб купити жіночу вишиванку, причому не просто «полотно» з вишивкою, як у багатьох, а саме, красиву, стильну, з урахуванням національних колоритів і сучасних напрямів в моді одяг - зверніться до нас. У каталозі ви зустрінете широкий асортимент, виконаний виключно руками наших найдосвідченіших майстрів. 

Перевага наших вишиванок в тому, що при їх створенні, майстри разом з символічними орнаментами та кольорами вкладають у них лише найтепліші побажання.

Якщо для Вас вишиванка не просто елемент гардеробу, а особлива річ, яка має бути сповнена змісту, підберіть для себе підходящий візерунок, адже кожен має свої символи і значення. Наприклад, червоний мак символізує молодість, красу. Він просто наповнений енергією молодості, зарядом бадьорості і привабливості. За повір'ями, маки також захищають від зла, перемагаючи зло своєю енергією і красою.

Волошки на вишиванках - це символ скромності, ніжності. Вони стимулюють бажання піклуватися про жінку, як про крихке, ніжне створення. Пестити і леліяти, любити, балувати і ніжити, оберігати і захищати.

Калина - це символ родючості, безсмертя, народження. Як правило, на всіх жіночих вишиванках в Україні присутній цей символ. Це символ, який стимулює підсвідоме ніжне і шанобливе ставлення до жінки. Як кожна нормальна людина відноситься до своєї мами.

Вишиванка - це не завжди бажання ідентифікувати себе. Інколи це просто данина моді. Тому сьогодні можна знайти вишиванки з несподіваними візерунками та неймовірними квітами. Крім того, це можуть бути й сорочки з вишивкою, і блузки з модними рукавами-ліхтариками, й навіть вишиванки з фатином. Сучасні вишиванки, як і сукні, бувають різних кольорів – все обмежується тільки фантазією майстра та вашими можливостями, адже чим оригінальніший погляд на вишиванку, тим вона дорожча.

Вишиванку можна поєднувати з трізноманітним одягом. Наприклад, вишита сорочка чудово виглядає з чорною спідницею-олівцем. В такому образі ви будете впевнено почувати себе в офісі чи на діловій зустрічі. А от на посиденьки з друзями ви можете вдягнути її  з укороченими джинсами або ж, навіть, із шортами влітку. Джинси-скіні, банани, бойфренди, джинсові шорти і більш класичні брюки, спідниці різного фасону- вишита сорочка відповідного фасону завжди буде актуальною та вдало підкреслить ваш образ.

Якшо ви досі не оприділились вибором, завітайте на наш сайт та не баріться з замовенням. Доставка у будь-яку точку світу.

При замовленні від 10 тис грн. - знижка - 10 %.