Використання транспортної та вантажної автомобільної техніки з електродвигунами стало в наш час справжнім трендом, і все більша кількість людей в сучасному світі звертають увагу на цей, безумовно, передовий вид транспорту. Впровадження спеціалізованої електротехніки в роботу різного роду виробництв - тепер норма для безлічі країн, і наша держава тут не виняток: електронавантажувачі в Україні користуються все більшим попитом як у приватних компаній, так і в великих промислових виробництвах.

Залежно від виду вантажу, який вони можуть обробити, існує така класифікація навантажувачів:

  • вилочні навантажувачі Україна, призначені для роботи з одиничним вантажем;
  • ковшові, використовувані при операціях з сипучим вантажем.

Залежно від пристрою ковша виділяють одноковшеві з дизельним двигуном і багатоковшеві навантажувачі.Тип механізму їх пересування також буває різним — гусеничним, колісним або рейковим.

Залежно від типу приводу бувають навантажувачі газові, дизельні, бензинові та електричні. Дизельні та бензинові дешевше в обслуговуванні, але шумно працюють. Електричні коштують дорожче, вимагають постійної підзарядки, але при роботі не видають шуму.

Особливості роботи електронавантажувачів роблять ці машини привабливими для підприємців та власників складських або виробничих приміщень з багатьох причин.Переваги даних агрегатів дозволяють використовувати їх в тих умовах, де використання техніки на дизельному або газовому моторі є неприйнятним або складним.

Так, порівняння електронавантажувачів з вантажною технікою інших типів виявляє такі їх переваги:

  • Значна економія на паливі, оскільки електроенергія в цілому дешевше і доступніше таких енергоносіїв, як бензин, природний газ або дизпаливо.
  • Легкість в ремонті і обслуговуванні. Відсутність в пристрої подібних апаратів елементів звичайних моторів внутрішнього згоряння (замість них присутній акумулятор) робить їх ремонт легше. Однак варто зауважити, за ремонт електромобілів візьмуться далеко не всі сервіси, тому в разі виходу з ладу електронавантажувача рекомендується звертатися до кваліфікованих фахівців.
  • Можливість збільшити час роботи апарату за рахунок придбання додаткових змінних акумуляторів. Термін роботи стандартної акумулюючої батареї багато в чому залежить від умов експлуатації та дотримання допустимих навантажень. Кілька батарей, що заряджаються позмінно, дозволяють використовувати навантажувач практично безперервно.
  • Низький рівень шуму при роботі і відсутність шкідливих вихлопів роблять електронавантажувачі Балканкар комфортним і екологічно чистим вантажним транспортом. Це може бути особливо важливо, якщо умови на виробництві пов'язані зі зберіганням або транспортуванням харчової, хімічної, або будь-який інший продукції, на яку можуть вплинути випаровування палива.
  • Довгий термін служби апарату. Електродвигуни, на яких працюють болгарські електронавантажувачі, набагато довговічніше своїх паливних аналогів, менш схильні до старіння і рідше потребують обслуговуванні.
  • На відміну від навантажувачів з двигунами внутрішнього згоряння, такий тип навантажувачів може працювати при низьких (в тому числі і мінусових) температурах. Ця особливість робить електронавантажувач незамінним інструментом для роботи в низькотемпературних умовах.