Граніт є найпоширенішою в земній корі гірською породою, яка утворилася в результаті вивержень вулканів і подальшого багаторічного охолодження і затвердіння на великій глибині магматичного розплаву.

Виробам з граніту окрім явних естетичних переваг, притаманна стійкість до бруду, подряпин та сонця. Такі матеріали використовують для створення не лише памʼятників, а й підвіконь, стільниць, лавок, барних стійок, сходів, мийок тощо.  Компанія "Атрибут" пропонує широкий вибір таких виробів, а також їх створення за індивідуальним дизайном. Ви маєте змогу замовити надгробний пам'ятник у Луцьку не виходячи з дому.

Замовивши надмогильні пам'ятники для свого рідного, ви не тільки створите йому належне місце для вічного спокою, а й придбаєте для себе символічне місце, в якому зможете згадувати приємні моменти, пов'язані з минулим людиною, покажете оточуючим якою людиною був покійний.

Головними перевагами граніту, як матеріалу для виготовлення пам'ятників, можна вважати:

  • Високу міцність і довговічність. Не дарма часто кажуть, що гранітні вироби будуть служить вічність.
  • Механічну міцність. Граніт - відмінний матеріал для захисту від вандалів. На камені не залишаються подряпини, його практично неможливо розбити. А так як він ще і дуже важкий, ризик, що пам'ятник буде пошкоджений - мінімальний.
  • Стійкість до атмосферних впливів і кліматичних катаклізмів. Навіть перебуваючи постійно під палючими променями сонця, граніту нічого не трапиться. Не боїться ні вологи, ні морозу.
  • Простоту догляду. Гранітні пам'ятники - відмінний вибір, якщо у людини немає можливості часто відвідувати кладовище для догляду за могилою. Щоб очистити його від пилу та бруду досить мати воду і ганчірку. На ньому не росте мох і пліснява. Ідеально, зробити з граніту надгробок, а також викласти ним площу всієї могили.
  • Камінь обробляється методом ручної різкі, тому з нього можна виготовити пам'ятник будь-якої форми і розміру, прикрасить поверхню символікою і нанести епітафію.
  • Відсутня усадка.
  • У природі існує декілька видів граніту, відрізняються вони своїми естетичними якостями. Це дозволяє виготовляти чорні, білі, червоні, сірі, зелені пам'ятники або комбінувати кольори для створення справжнього шедевру архітектури.

Крім виготовлення пам'ятників, ми пропонуємо повний цикл робіт. Ви зможете у нас проконсультуватися, і зробити свій вибір. Ми перейдемо до створення та оформлення вироба. Потім ми самі доставимо готовий виріб на потрібне місце, і встановимо належним чином. Ми бетонуємо, облицьовуємо та монтуємо надгробні пам'ятники, плити. А також доставляємо і здійснюємо установку пам'ятників.