Фільтрація в сучасному світі необхідна умова здорового існування людей. Одним з видів магістральних фільтрів є фільтри мішечного типу. Даний тип фільтру може використовуватись для різноманітних потреб, зокрема у побуті це очищення води, а у промисловості це може бути очищення нафтових та мінеральних масел, лакофарбових матеріалів тощо. Мішечні фільтри, а також широкий асортимент різноманітного обладнання  для фільтрації Ви можете придбати в компанії Новафілтер Технолоджі, що займається постачанням високоякісної техніки, а також розробкою нестандартного обладнання для фільтрації. В компанії реалізуються тільки сучасні та інноваційні фільтри, якими користуються велика кількість провідних підприємств України. 

Отже, мішечний фільтр являє собою наступну конструкцію - сам фільтр, корпус для нього та кришка. Принцип роботи заключається втому, що вода проходить крізь фільтраційний мішок, при тому, що забруднені частинки залишаються на стінках фільтра-мішка. Поверхня фільтруючого мішка - це сітка з порами різного діаметру. 

Фільтруючі мішки можна використовувати багаторазово, його можна очищувати та прати. Також зручність в тому, що це змінний елемент і при зношенні його можна замінити. Свідченням того, що мішок треба замінити є зниження тиску води на виході 0,7 - 1, 2 кг/см. 

Експлуатація фільтра.

Зазвичай фільтри даного типу встановлюють на підлозі або на стіні. Якщо це стіна, то використовують спеціальний хомут, якщо підлога - необхідна тринога. Над кришкою фільтра обов'язково має залишатись вільний простір. 

Щоб встановити фільтр, необхідно виконати наступні кроки:

1. За допомогою роз'ємів під'єднати патрубки входу та виходу до трубопроводу. Важливим моментом є встановлення перекриваючих кранів з обох сторін, а також манометра. 

2. Встановлюємо корус фільтра і поміщаємо сам мішок всередину. Необхідна умова - край мішка має виступати на 2-3 сантиметра над верхньою частиною корпуса.

3. Встановлюємо притискне кільце,кришку та хомут.

4. Відкриваємо крани входу та виходу, заповнюємо фільтр водою, спостерігаємо за тим щоб ніде не було протікання. 

Як Ви бачите, система встановлення та користування досить легка і не потребує особливих зусиль. Тепер розглянемо інші переваги мішечного фільтра

- низька вартість обладнання;

- низькі експлуатаційні витрати;

- висока продуктивність;

- широкий температурний діапазон, адже підходить як для холодної так і для гарячої води;

- можливість багаторазового використання фільтраційних мішків;

- підходять як для побутового використання, так і для промислового виробництва.