Забезпечити безпеку цінних паперів, документів, грошей в офісі допоможе сейф. Всі чули поняття "офісний сейф" але чи існує взагалі класифікація сейфів за місцем їхнього знаходження? Говоримо чесно, ні. Сейф для офісу і для особистого будинку не має ніякої різниці. Відрізнятись сейфи можуть лише за призначенням, від чого захищати свій вміст. Надійні сейфи на будь-який смак та для будь-яких потреб Ви можете придбати в компанії Енергоресурс Плюс, що реалізує різноманітні металеві меблі високої якості.

Отже, як ми вже і зазначали основна класифікація сейфів відбувається за їхнім призначенням. Взагалі слово "сейф" в перекладі з англійської мови означає "зберігати", отже основна функція сейфу саме зберігати, але тут питання в тому, від чого ж саме може вберегти свій вміст цей пристрій. Це і є основним критерієм за яким класифікуються всі сейфи, тоді як класифікація по типу "домашні", "офісні" є не дуже коректною.

За призначенням сейфи поділяються на вогнестійкі та зломостійкі. Тепер давайте детальніше поговоримо про кожен тип. Вогнестійкий, як зрозуміло з назви, захищає свій вміст за умови пожежі. Він легший , порівняно з іншим типом, але їхній захист легше знешкодити, у випадку крадіжки, наприклад. Зломостійкі сейфи взламати набагато важче, але тут один мінус - в них велика вага і їх важко буде евакуювати у випадку небезпеки. Існують також моделі, які поєднують в собі обидві функції, але таких дуже мало та і ціна в них вище середньої.

Відносно новим типом є так звані дата-сейфи, які захищають носії інформації від зовнішніх електромагнітних впливів.

Ще одним важливим фактором захисту Вашої цінної документації є замок на сейфі. Тут теж є декілька видів, які відрізняються ступенем надійності:

- замок з ключем, має найменший рівень надійності, адже його легко взламати;

- механічний кодовий замок, надійніше ніж звичайний замок, але все одно рівень надійності не є високим;

- електронний кодовий замок, який зазвичай має функцію блокуватись після певної кількості невдалих спроб набору;

- біометричний замок - новітній спосіб, який являє собою механізм відкриття за допомогою відбитка пальця власника, на сьогодні цей спосіб є найбільш надійним. 

Отже, сейф металевий офісний купити Україна Ви тепер вже знаєте як, звертайте увагу на ті характеристики захисту, які необхідні саме Вам. Ще однією важливою умовою є покупка сейфу в надійного продавця, щоб бути впевненим в його цілісності та якості. Бажаємо Вам тільки безпечних днів і аби Ваші сейфи відкривались тільки Вашими руками.