Оптимальний ріст рослин залежить від кліматичних факторів (світловий, тепловий, водний, атмосферний режими), забезпеченості поживними речовинами, а також від структури та кислотності ґрунтів, вмісту в них гумусу та інших властивостей. Всі ґрунти мають запас поживних речовин, але більша їх частина знаходиться в малодоступній формі. Тому для оптимізації живлення рослин в ґрунт вносять добрива.

Добрива не лише підвищують урожай, а і покращують його якість, стійкість рослин проти хвороб, сприяють їх швидшому росту і розвитку, збільшують ефективність використання вологи.

При виборі добрив аграрії і городники - любителі завжди шукають найбільш ефективні способи підгодувати рослини для кращого росту та врожайності. Одним з таких є застосування розчинних у воді добрив. Водорозчинне добриво peters professional купити Ви можете в нашому магазині. Добрива Peters Professional мають високу якість і прийнятну ціну. Ви зможете підібрати добриво відповідно до потреб. А якщо ж у Вас виникнуть труднощі, ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців.

Водорозчинні добрива забезпечують харчуванням у періоди недостатнього надходження необхідних речовин через кореневу систему.

Переваги водорозчинних добрив:

  • Поживні речовини застосовуються в тій самій швидкості, яка необхідна рослині на її фактичній стадії росту, запобігаючи дефіциту навіть у періоди високого поглинання поживних речовин.
  • Поживні речовини застосовуються рівномірно по всій зрошуваній ділянці.
  • Виробник може негайно реагувати на зміни навколишнього середовища, які можуть вплинути на профіль поживних речовин рослин.
  • Фертигація дозволяє знизити засоленість ґрунту, кислотність.
  • Фертигація може бути використана для всіх типів зрошувальних систем і умов росту.

Оскільки таке підживлення добре і швидко розчиняється у воді, вони ідеально підходять для систем крапельного зрошення рослин. Добрива Peters не забивають деталі (наприклад, фільтри), а термін служби системи збільшується. Ефект добрива видно через 48 годин після застосування (кращий колір, більш розвинені квіти і т.д.). Добрива Peters гарантують оптимальне споживання корисних речовин і відмінні результати.

Комплексні водорозчинні добрива містять основні (азот, фосфор, калій) мікроелементи в тій кількості, в якій вони необхідні тій чи іншій культурі. Дані добрива збагачують ґрунт, що дозволяє аграріям отримувати великі врожаї, а споживачам - кращі продукти. Крім того, вони очищають ґрунтові води від нітратів і покращують засвоєння поживних речовин ґрунту.

Якісні водорозчинні добрива - це важливий компонент в комплексному догляді за культурними рослинами. Вони містять ті елементи, які здатні підвищити врожайність, якість рослин. Використовуючи таке підживлення, ви забезпечите стійкість культур до заморозків і посухи. Результатом застосування водорозчинних добрив стане стабільний і рясний урожай.