Готуйте сани влітку. Ми настійливо рекомендуємо Вам запастися всім необхідним для вирощування розсади. Важлива частина цього процесу - правильно вибрати ємність для висаджування насіння. Невеликий огляд про те, який матеріал ємності для розсади вибрати, його переваги і недоліки, допоможуть Вам визначитися з оптимальним варіантом. У кожного виду ємності свої достоїнства і недоліки.

Горщики для розсади підходять для всіх культур. Пластикові горщики для розсади можна купити у інтернет-магазині "Новосад". У нас просто величезний вибір якісних пластикових горщиків - від зовсім маленьких (об'ємом не більше 50 мл) до дуже великих (1 л більше).

У продажу можна зустріти як круглі, так і горщики для розсади квадратні. У кожного типу є свої особливості. Круглі горщики, наприклад, легше заповнювати землею, але вони займають багато місця на підвіконні. Квадратні більш компактні, однак з них важче отримати рослини при пересадці.

Розсадні горщики роблять з темного непрозорого пластика. Це вберігає коріння рослини від негативного і надмірного сонячного впливу. Як правило, вони мають отвори в дні для відтоку зайвої вологи, що запобігає прогниванню коренів.

Незаперечними перевагами пластикових горщиків для розсади є:

  • можливість вирощування самих різних культур;
  • надійний захист коренів від пошкодження під час вирощування;
  • відсутність необхідності частого поливу;
  • низька вартість і можливість багаторазового використання.

Але є і деякі недоліки:

  • вони займають багато місця (особливо круглі);
  • при необережному витягу можна пошкодити коріння рослини.

У пластикових горщиках для розсади можна вирощувати всі культури: помідори, перець, баклажани, всі види капусти, огірки, баштанні, квіти та ін. Головне - вибрати правильний розмір ємності виходячи з потреб рослини.

Пластикові горщики, які доступні для замовлення на нашому сайті, міцні, добре зберігають вологу і відносно недорогі. Вони також дуже легкі, що робить їх відмінним вибором, якщо ви хочете транспортувати розсаду. Який би тип ємності Ви не вибрали, розгляньте область, в якій він буде використовуватися.

Замовляйте горщики в пропорції до розміру рослини. Контейнер, який приблизно на одну третину вищий, ніж рослина (виміряний від лінії грунту до найвищого листа), часто «працює» краще за все. Не використовуйте чорні або темні кольорові пластикові горщики, якщо Ваш «контейнерний сад» буде розташований в дуже сонячному місці. Ці кольори поглинають тепло і стають дуже гарячими, що може пошкодити ніжне коріння. Світлі контейнери відображають тепло і підтримують охолодження коренів.