Посуд з льоду вже давно ввійшов в широке споживання закордоном. В Україні такий спосіб сервірування столу ще не дуже розповсюджений, але з кожним роком динаміка росте. Від недавнього часу крижаний посуд є окремим повноцінним напрямком декоративно-прикладного мистецтва. Це і не дивно, адже в такому матеріалі як лід чимало переваг, і запит в пошуковику харчовий лід купити Київ стає досить популярним.

Чому саме харчовий? В цьому основна вимога до посуду даного типу, адже всім відомий факт, що лід має здатність танути і тала вода неодмінно буде контактувати з їжею чи напоями. Тому важливо, щоб лід був з води високої якості, очищеної та м'якої.

Специфіка виготовлення та використання такого посуду досить проста. Чим товщим є виріб, тим довше він тобі прослужить. І хоча з льоду можна виготовити абсолютно будь-які елементи сервіровки столу, найбільшою популярністю користуються рюмки. Уявіть як зручно, гості вражені оригінальністю, їхні напої завжди охолодженні і посуд після застілля мити не треба. Що ще необхідно для щастя?

Тепер давайте детальніше ознайомимось із всіма перевагами крижаного посуду і остаточно переконаємось в тому, що наступне свято не зможе відбутись без нього!

Крижаний посуд це не тільки дуже гарно, це ще можливість перенести Ваші фантазії в реальність. За побажанням замовника його можна зробити будь-якої форми, а також виготовити крижану сервіровку або фуршетну лінію в одному стилі, що буває дуже важко у випадках зі скляним посудом.

Наступною перевагою, яку ми вже зазначали вище, буде те, що посуд не треба мити. З часом він просто розтане. Його можна залишити на природі без щкоди навколишньому середовищу.

Крижаний посуд не страшно розбити і ним неможливо поранитись. Для безпеки на застіллі це саме те. А також це економить гроші, адже на великих вечірках часто бувають неприємні казуси з биттям посуду.

За допомогою такого посуду їжа та напої швидше охолоджуються. Особливо це актуально літом, коли подають гарячі напої чи їжу.

Отже, як Ви вже зрозуміли, переваг в крижаного посуду достатньо. Ви можете здивувати своїх гостей іменним посудом, або посудом з логотипом компанії, що підкреслить значимість заходу та підвищить Ваш статус.

Послугу виготовлення посуду з льоду надає компанія Ice Drive. В компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які готові втілити в реальність будь-яку Вашу фантазію, навіть якщо Ви думаєте, що це нереально. Великий багаж досвіду в тандемі з новітніми технологіями та кваліфікованими працівниками робить неможливе можливим.