На даний момент можна сміливо стверджувати, що вишиванка є справжнім трендом, як в Україні, так і в інших країнах. Національну українську сорочку вже встигли приміряти навіть голлівудські знаменитості.

Більш того, після такого буму на вишиванки, вишивкою стали прикрашати не тільки традиційні лляні вироби, а й сучасні футболки та сукні. У цьому сезоні вишиванки і етно-одяг продовжують підкорювати серця модниць і легко вписуються в повсякденний street-style look, створюючи стильний і самобутній образ.

Якщо ви бажаєте з коханою людиною проявити свою взаємоповагу, спільні інтереси і виглядати при цьому дуже яскраво та елегантно, ми запрошуємо у наш інтернет-магазин "Ярина" купити парні вишиванки - жіночі та чоловічі вишиванка з ідентичним орнаментом. Цей універсальний одяг зробить ваш образ прекрасним та витонченим на будь-якому святі, а ще ви оціните високу якість наших моделей!

Досвідчені професіонали нашої компанії переконані, що парні вишиванки є чудовим способом підкреслити свою індивідуальність і виділитися з сірої маси повсякденності.

Кожне традиційне свято та важлива подія в українській сім’ї не проходить без української вишиванки. Українське весілля наповнене різними національними традиціями і звичайно ніяк неможливо не згадати про вишиванку. Вже популярним трендом стало одягати вишиту сукню та чоловічу вишиту сорочку з однаковим орнаментом, створивши оригінальний образ з парних вишиванок.

Орнаменти мали велике значення на весільних вишиванках. Візерунки повинні були розташовані навколо вирізу горловини, на манжетах рукава та на подолі. Червоні і чорні нитки на весільному вбранні утворювали багатобарвний візерунок та ставали оберегом для нової сім’ї. Прикрашали рослинним орнаментом:

  • калина-продовження роду,
  • листя хмелю-молодіжна символіка,
  • восьмикінцева зірка - материнство, народження нового життя.

Важливе значення має кольорова гама, яка прикрашає рослинний орнамент:

  • червоний - символ нового життя;
  • зелений - благополуччя та зростання у сім’ї;
  • чорний вважається символом родючості;
  • синій або блакитний - чистоти, спокою, небес.

Також для нареченої важливо підібрати тон весільної вишитої сукні. Традиційно для нареченої вважається білий або молочний колір, але все таки можна поексперементувати над кольоровою гамою, наприклад синій, червоний, блакитний. Для завершеності образа важливо доповнити його правильно, тому варто додати українські традиційні аксесуари - намисто з бусами, віночок з квітами або різнокольорові стрічки у волоссі.

Кожна пара однозначно підбере з нашого асортименту відповідну для себе комбінацію речей, яка буде чудово виглядати з джинсами, брюками і іншими предметами гардеробу. А якщо Ви і не знайдете підходящого варіанту, то у нас існує можливість виготовлення виробу на замовлення (індивідуальний підбір тканини, візерунку та кольорової гами, фасону) .