Кожен з нас чув слово "поролон" і знає, що це назва відповідного матеріалу. Проте, це не зовсім так, адже Поролон - це назва скандинавської компанії, яка була єдиним поставником матеріалу для потреб меблевої промисловості. Насправді, поролон - це пенополіуретан, що є похідною від поліуретана та добувається шляхом газифікації цього полімера. Як ми вже зазначали, широко використовують пенополіуретан у меблевій промисловості, у якості наповнювача, а також для пакувальних потреб.

Проте, цей матераіл має досить багато переваг, що дозволяють йому не тільки бути додатковим елементом у якихось виробах.  Поролон - це універсальний, безпечний матеріал, на якому досить легко побудувати успішний бізнес, про який ми з Вами і поговоримо. Наприклад, жодна господиня не уявляє своє прибирання без різнокольорових губок, вони неодмінно є у кожному домі.

Для відкриття власного виробництва губок потрібно зовсім мало. Зокрема, верстат для фігурного різання поролону та упоковочний автомат. А також необхідно знайти поставника якісного матеріалу.  На першому етапі цього буде достатньо і вклади для обладнання даного типу просто мінімальні та доступні кожному.

Документація теж не потребує великих зусиль, необхідно лише оформити свою підприємницьку діяльність та розробити технічні умови виробництва для отримання сертифікату якості. Виконавши ці умови, Ви стаєте власником виробництва та можете сміливо розвивати свій особистий бренд.

Фігурне різання поролону - процес, для якого необхідні всього лише двоє людей, що дає змогу економити на витратах на персонал. Зокрема, це має бути контструктор та налагоджувальник виробництва.

Саме виробництво має включати в себе наступні етапи:

- розробка попереднього ескізу виробу в одноній з графічних програм;

- створення твердотільної моделі;

- передача конструкторської інфструкції модулю написання програм для ЧПУ;

- безпосереднє вирізання губок;

- пакувальний етап.

За допомогою устаткування Ви можете виробляти абсолютно різні моделі губок. Це можуть як спеціалізовані вироби ( для дітей,  для ванної кімнати тощо) так і універсальні, широковживані губки, що підходять для різноманітних потреб. Такі вироби завжди рентабельні, основним завданням буде тільки виробити якусь Вашу особливу цінність, для того щоб клієнти обирали саме Вас. Ви можете зробити акцент на якості чи на ціні або ж на оригінальному дизайні.

Якісне обладнання для фігурного різання поролону Ви можете знайти в компанії Галстан, що є провідною у цій сфері і вже понад 20 років забезпечує своїх клієнтів виключно високоякісною технікою.