Хочете облагородити сад та надати йому розкішного вигляду? Тоді вам неодмінно варто барбарис Тунберга купити - це універсальна рослина, яка використовується ландшафтними дизайнерами для реалізації найсміливіших ідей. Особливо відоме його застосування в якості "живої" огорожі, якій ви зможете надати будь-якої форми, навіть найсміливішої. Сьогодні допоможемо розібратись з найпопулярнішими сортами барбарису Тунберга.

У барбарису Тунберга є кілька саджанці декоративних форм (багатоквіткова, темно-пурпурова, сріблясто-облямована, Максимовича та інші) й безліч сортів. Хочете неприступну стіну живоплоту, або придбати яскравого солітера, а може ви складаєте композицію і шукаєте щось унікальне для свого міксбордера - в будь-якому випадку радимо придивитися саме до барбарису Тунберга. 

Отож пропонуємо вам 3 найпопулярніші сорти Тунберга:

Барбарис Тунберга "Golden Ring" (Голден Ринг) - декоративний сорт, який вдало впишеться у ландашафтний дизайн вашого саду. Все це завдяки насиченості його барвистого листя. Листочки густо розташовані, коралового забарвлення з чудовою золотистою облямівкою по краю. Даний сорт здатний вирости до понад 2,5 м. заввишки, з віком набуваючи округлої форми. Окремого захоплення варті його ніжно-рожеві квіти, які милують око. Додаткову декоративність рослина набуває у вересні-жовтні, коли дозрівають блискучі червоні ягідки.

 

Ще один чудовий сорт, який впишеться в композиції будь-якого стилю - барбарис Тунберга "Atropurpurea Nana" (Атропорпурея Нана). Цей чагарник має досить високу щільність та виростає до 1 м. заввишки. Його листя має яскраве пурпурове забарвлення, яке до осені набуває «криваві» відтінки. Здатний стати як і барвистим фоном, так і акцентним елементом. Цвіте в травні, повністю покриваючи червоними квіточками з жовтим центром. Як і у інших сортів, до осені на чагарнику з'являються дуже симпатичні ягідки червоного забарвлення.

 


Барбарис Тунберга "Green Carpet" (Грін Карпет) - здатний урізноманітними будь-яку ділянку. Влітку, коли листочки у саджанця яскраво-зеленого забарвлення він може стати вигідним фоном для багаторічників, а до осені, коли листя набуває оранжево-червоні відтінки, стане вигідним акцентом вашого саду. У травні на барбарисі розпускаються ніжні червоні квіточки з жовтою серединкою, практично без запаху. Виростає саджанець до 1 метра у висоту і завдяки повислим паросткам утворює декоративну форму крони. До осені на гілочках з'являються червоні блискучі ягідки з гіркуватим смаком.

Придбати ці та інші сорти, а також отримати детальну інфоррмацію про них можна на сайті компанії "СонцеСад". Ми з радістю допоможемо підібрати вам найкращий сорт.