Барні стільці поступово із закладів громадського харчування перейшли і на звичайні кухні. Багато в чому цьому сприяла мода на барні стійки і кухонні острівці в квартирах. Зручні, функціональні і стильні барні стільці стають дедалі популярнішими. Якщо Ви передбачили на своїй кухні барні стільці, відвідайте каталог нашого інтернет-магазину. Там Ви зустріните широкий асортимент, відмінну якість та об'єктивну ціну, а також зможете м'які барні крісла замовити недорого навіть не виходячи з власного будинку.

Відмінностей у видах барних стільців більше, ніж може здатися на перший погляд: це і форма, і конфігурація, і матеріали, і висота. Щоб зробити правильний вибір, необхідно враховувати всі фактори. 

Виділяється три види барних стільців, в залежності від їх конструкції:

Табурети. Тут все просто. Це звичайний високий звичний табурет. Такі стільці зручні для недовгих посиденьок, а ось в якості заміни обіднім не дуже комфортні - спина швидко втомлюється. Цонва категорія низька.

Стандартні. Це звичні всім барні стільці зі звичайною спинкою. Сидіння часто жорстке або напівжорстке. Вони такоже недорогі, проте практичні.

Напівкрісло. Мабуть, найзручніший вид для постійного використання. Окрім м’якої спинки висотою мінімум в 35 сантиметрів, такі стільці оснащені підлокітниками і м’яким сидінням. Щоправда, і обійдуться вони дорожче двох попередніх варіантів.

Якщо Ви цікавитись чимось екстравагантним чи оригінальним, увагу варто приділити формі. Ще п’ятдесят років тому всі барні стільці були стандартної круглої форми. Однак зараз можна знайти будь-який варіант: овальні, прямокутні, квадратні сидіння. Точно також варіюється і форма спинки. При бажанні ви можете зробити її фігурною. Однак, такі стільці найчастіше виготовляють на замовлення.

Кількість ніжок - ще один важливий фактор вибору. Від них залежить стійкість і комфорт стільця. Тому тут варто врахувати, хто буде використовувати барний стілець. 

Традиційний барний стілець на одній ніжці був винайдений в Америці. Він використовувався ще в техаських салонах і заслужено пройшов випробування часом. Якщо Вам подобаються такі моделі, звертайте увагу на підставу ніжки - вона повинна бути по ширині приблизно рівний сидіння, це забезпечить стійкість. Хоч такий стілець і гарно виглядає, проте, на нашу думку, він не достатньо практичний. Сфера його застосування досить вузька. 

Стільці на двох ніжках - сучасний варіант, який найчастіше використовують для оформлення приміщень в стилі хай-тек. Такий стілець не дуже стійкий, тому не підходить для сімей, де є діти.

Стільці на трьох ніжках теж не відрізняються підвищеною стійкістю. Однак правильна форма і розташування ніжок може трохи поліпшити цю якість. Рекомендуємо випробувати стільці перед покупкою - будь-який дисбаланс - це привід відмовитися від покупки.

Найбільш комфортний варіант - стільці на чотирьох ніжках. Вони відрізняються високою стійкістю, дуже зручні та універсальні. Ідеально підходять для класичних інтер’єрів.

Вибір стільця для кухні повинен базуватись не лише на його зовнішньому вигляді, але і на ваших відчуттях при сидінні на ньому. Ви неповинні відчувати ніякого дискомфорту сидячи на ньому і без зусиль з нього ставати. Сидячи на стільці варто звернути увагу на його висоту, у сидячому положенні ваші стегна мають бути паралельними  до підлоги, а ступні вільно розташовуватись на ній. Коли у вас є велика різниця у зрості між членами сім’ї, це потрібно взяти до уваги, щоб у кінцевому результаті хтось не відчував дискомфорту при сидінні. Оптимальна висота стільця для кухні на якому зручно сидіти 45-50 см та глибина 40-45 см. Сьогодні ринок стільців для кухні має велику пропозицію і дитячих, і з підлокітниками із регулюючі по висоті. Тому які вибрати стільці для кухні - це вже вам вирішувати.