Така делікатна сфера як сфера ритуальних послуг вимагає уваги до деталей, підбору матеріалу, довговічності використання та правильної композиції. Компанія "Атрибут" успішно намагається втілити всі ці вимоги та догодити замовникам. Тому ми надаємо перевагу різноманітним виробам з граніту: памятники різних типів, гранітні столи та лави, гранітні вази, підсвічники та кулі. Одним словом всі ті типи предметів, які могли б використатися при оформленні затишного місця останнього спочинку.

Вироби з граніту, завдяки властивостям самого каменю, мають цілу низку переваг. На сьогоднішній день гранітні пам'ятники, надгробні плити, вази столи та огорожі є хоч і не найбюджетнішими, але найбільш затребуваними.

Навіщо економити, якщо довговічна експлуатація гранітних виробів у десятки разів перевищує термін служби подібних виробів з менш міцних, але сучасних і дешевших матеріалів. Прикладами цього є старовинні меморіали, які століттями зберігають пам'ять про людей, вдячні нащадки яких надали перевагу граніту.

Граніт - гірська порода, що має в своєму складі кварц, слюди і польовий шпат, які мають низку певних властивостей. Сукупність цих компонентів надає каменю високу щільність структури і міцність. Геологи називають граніт візитною карткою Землі - на інших планетах його існування не підтверджено дослідженнями.

Надійність, естетичні якості, скульптурна виразність і благородний вид полірованого граніту стали причиною його широкого застосування для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень, облицювання камінів, фонтанів і купалень, створення колон і вазонів. Граніт, здавна використовувався для будівництва склепів, пам'ятників і надгробків.

Головним параметром якості і міцності граніту служить його зернистість. Чим дрібніші зерна і вища їх щільність, тим він міцніший. Виходячи з цих факторів, граніт прийнято ділити на три основних види: дрібно-, середньо- і крупнозернистий. Відповідно, споруди з дрібнозернистих порід граніту стануть найбільш довговічними і міцними.

Незважаючи на те, що граніт дуже поширений в природі, камінь добутий на різних родовищах володіє власною неповторністю. Він може бути різних кольорів - від рожевого до червоного (з нього часто виготовляють вази на кладовище, підсвічники і столи), від сірого до чорного, мати зеленуваті або сині відтінки, володіти унікальною фактурою, і для всіх сортів знайшлося власне найменування.

Серед найбільш затребуваних сортів граніту можна виділити Габро - матеріал глибокого чорного кольору з включеннями сірих, іскристих на світлі, зерен. Цей сорт граніту повністю відповідає вимогам при скульптурних і художніх роботах, природно поєднуючись з іншими різновидами і породами каменю. Для намогильних споруд і облицювання поховань частіше використовується камінь з родовищ Уралу, Карелії і України.