Холодильні камери - необхідне устаткування для виробництв, харчових складів і великих магазинів. У цих приміщеннях необхідно підтримувати постійну низьку температуру, що неможливо забезпечити без якісного теплоізоляційного шару. Рекомендується використовувати теплоізоляція холодильних камер як з зовнішньої, так і зовнішньої сторони. Дуже важливо правильно підібрати ізоляційний матеріал.

Теплова ізоляція зовнішніх огороджень холодильних камер призначена для зменшення теплопритоків із навколишнього середови­ща, підтримання необхідних температур і кращого зберігання продуктів. Теплова ізоляція зменшує усушення продуктів та енерге­тичні витрати при експлуатації холодильних камер.

Основним показником, що характеризує якість теплоізоля­ційного матеріалу, є коефіцієнт теплопровідності. Він залежить від матеріалу, його вологості і температури навколишнього середовища. Теплоізоляційні матеріали зазвичай пористі, тобто складаються з великої кількості малих порожнин, заповнених повітрям. Коли ці матеріали зволожуються, коефіцієнт теплопровідності збільшується. Проте наша компанія пропонує використати для ізоляції матеріал, який не піддається впливу вологи - пінополіуретан, оскільки стандартні утеплювачі мають безліч недоліків.

Використання пінополіуретану (ППУ) істотно підвищує якість теплоізоляції. Переваги цього інноваційного матеріалу багато в чому обумовлені технологією його нанесення. Напилення утворює безшовний шар, який не має ніяких щілин і стиків. При нанесенні на будь-яку поверхню досягається максимальна адгезія, так як ППУ створює з нею подвійний моноліт. Застосування для напилення спеціальних установок дозволяє отримати шар заданої товщини, який необхідний для кожного окремого випадку. Дана методика дозволяє уникнути зайвої витрати матеріалу, знижуючи вартість теплоізоляції. Пінополіуретан не токсичний, відповідає всім санітарним нормам, стійкий до перепадів температур і володіє біологічною і хімічною інертністю.

Важливим плюсом ізоляції пінополіуретаном є стійкість до вологи і появі конденсату. Термоізолятор перешкоджає появі грибка і цвілі.

Напилення ППУ може бути єдиним і дуже ефективним шаром теплоізоляції, що забезпечує безперебійну роботу холодильної камери.

Пінополіуретан можна використовувати для холодильних камер, що вже знаходяться в експлуатації, в цьому випадку матеріал додатково посилює існуючу ізоляцію. Якщо холодильні камери знаходяться на відкритому повітрі, необхідно нанести на шар пінополіуретану захисну мастику, лак або фарбу. Сприйнятливість до ультрафіолету - практично єдиний недолік ППУ. Захищений таким чином пінополіуретан прослужить не менше чверті століття, але рекомендовано кожні 5 років оновлювати шар мастики чи фарби.