Вибір взуття - справа не з простих. Адже залежить від декілької чинників: якість, зручність, стиль. Кожен з нас хоче підібрати ідеальний для себе варіант, не витрачаючи при цьому багато часу та грошей. Почнемо з того, що так не буває. Якщо говорити про якість, то найкращим претиндентом під цю характеристику є - шкіряне. Саме про те, яке купити жіноче шкіряне взуття ми сьогодні поговоримо.

Насамперед, вирішимо проблему з часом, аби не витрачати на примірку взуття години, рекомендуємо вам декілька порад, які допоможуть впоратись із цією нелегкою задачою.

Як правильно вибрати шкіряне взуття?

- Перш за все, зверніть увагу на матеріал. Ми вже говорили, що саме якісна натуральна шкіра прослужить довго, однак, як розпізнати де натуральна, а де замінник? Перший і найпростіший спосіб, це нігтем натиснути на шкіру. При сильному натисканні шкіра залишить слід, а кожзам відразу ж випрямиться. Ну і другий спосіб, це протерти покупку спочатку вологою тканиною, а потім сухою. Натуральна не фарбована шкіра не залишить жодних слідів.
- Друга ознака - гнучка підошва. Гнучкість підошви говорить не тільки про зручність взуття на осінь чи на зиму, а й про термін експлуатації. Спробуйте зігнути носок до п'яти, і якщо вам це без труднощів вдалося - перед вами якісна підошва.

- Третє, на що варто звертати увагу - шви. Шви на взутті повинні бути бездоганно прямі і якісно виконані. Натуральні товари виготовляються з м'якого, приємного на дотик матеріалу. Приміряйте взуття - на ньому не повинні з'явиться тріщини, вигини або заломи.
- Має значення й запах взуття. Якщо ви відчуваєте різкий запах розчинника та клею, можете бути певні, що це підробка. У виробах з натуральних матеріалів запах ненав'язливий або зовсім відсутній.


- І останнє, на що ви, мабуть звертаєте найбільшу увагу - ціна. Очевидно, що за якість треба платити, так що на ціну звертати увагу варто. Якщо вам запропонували взуття за дешевою ціною, варто задуматись чи взагалі купувати таке взуття, адже воно може виявитись підробкою.

Якщо ви все ж придбали взуття зі шкіри, варто не забувати про його догляд, адже яким би якісним воно не було, варто підтримувати його у належному стані. Пропонуємо вам декілька рекомендацій, з якими ваше взуття завжди буде охайним та презентабельним, ніби щойно з магазину.
 
Як доглядати за обновкою?

  • Важливо! Одразу після покупки, підготуйте взуття до виходу в світ. Для надання естетичності та блиску, скористайтесь кремом для взуття. Це допоможе уникнути пересихання взуття, матеріал стане м'яким і еластичним. Ну і ще пори шкіри будуть захищені від попадання в них згубних кристалів солі або реагентів.
  • Час від часу черевики потрібно мити спеціальними засобами на кшталт мила для взуття. Воно очистить шкіру від відпрацьованого гуталіну, який залишається в порах, плям і сольових розводів.
  • Вигулявши свою обновку, простежте, щоб на ній не залишилось бруду - протріть виріб вологою ганчіркою, а потім сухою. Так ви усунете пил, який може нашкодити взуттю. 

  • Подбайте про зберігання взуття, буде чудово, якщо воно зберігатиметься в колодках. Так на вашій улюбленій парі не залишиться надалі тріщин і взуття не буде пересихати.
  • Намагайтесь чергувати взуття, давши йому відпочити. Адже, взуття має добре висохнути природним шляхом, тобто не менше 12 годин.
  • Використовуйте спреї для взуття, перед виходом на вулицю, особливо в дощову погоду. Такі засоби мають водовідштовхувальну дію, тому збережуть взуття від можливого промокання.

Сподіваємось, що ви скористаєтесь нашими порадами та рекомендаціями. Та це ще не все, адже ми пропонуємо Вам завітати до інтернет-магазину "Lexi". У нас великий вибір шкіряного взуття на будь-який сезон. Ознайомитись з ним можна на нашому сайті. Гарної вам обновочки!