Транспортування зернових культур вимагає дбайливого підходу ще на етапах переробки та завантаження в силоси. Для забезпечення підйому сировини на висоту доцільно використовувати спеціалізоване обладнання - норії. Рух продукту здійснюють норії, які доступні для замовлення на нашому сайті. Їх ціна невисока, враховуючи, що конвеєр контролює якість агрокультур, зберігає їх біомасу і економічний потенціал. Пропонуємо ознайомитися з цінами на сайті нашої компанії.

Норія - пристрій, призначений для підйому рідин або сипучих матеріалів в вертикальному напрямку. Норії застосовують на зернопереробних підприємствах для вертикального транспортування зерна і комбікормів без тари.

Залежно від вимог, області застосування і типу продукції, можна вибрати один з найбільш підходящих видів норій.

Норія ковшова є вертикальним стрічковим конвеєром, обладнаним ковшами, за допомогою яких і здійснюється транспортування продукції вгору. Основні елементи розміщуються в прямокутному коробі. Суть роботи досить проста - сировина в нижній частині (біля основи) підхоплюється ковшами і плавно просувається до верхньої частини (голівці). Після перекидання і висипання матеріалу, ковші відправляються вниз перевернутими і порожніми. Весь процес циклічно повторюється. Цей вид конструкції має певні обмеження - висота підйому не повинна перевищувати 60-ти метрів (мінімально виготовляються 3 м). Область застосування не обмежується зернопереробними підприємствами першого циклу, а поширюється на борошномельні, заводи з виробництва комбікормів, а також в різних областях хімічної та інших промисловостей. В цілому, використовувати ковшові норії можна для транспортування будь-яких легкосипких матеріалів.

Похилі норії являють собою транспортувальне обладнання, головне призначення якого переміщення вугілля і суміжних продуктів. Стрічка на якій знаходиться матеріал розташовується під кутом до основи - не менше 60 і не більше 82 градусів. У наш час цей вид конвеєрів успішно використовується і для переміщення сипучих матеріалів, в тому числі і з числа харчових продуктів.
Поличні норії є напівавтоматичними, оскільки вимагають ручного розвантаження матеріалу перед відправкою в вертикальному напрямку на вивантаження. Конструкція являє собою кілька втулкових ланцюгів (пластинчастих вертикальних), які огинають верхню (тягову) і нижню (натяжну) зірочки.
 
Колискові норії схожі на поличні з тією відмінністю, що на них по-іншому закріплені робочі частини (люльки). Спеціально передбачений шарнірний підвіс дозволяє зберігати всім колисок з сировиною горизонтальне положення. Робота здійснюється на двох гілках: висхідній (проводиться завантаження); низхідній (здійснюється вивантаження). 
Найоптимальнішим варіантом є ковшові норії. Висока продуктивність, максимально можлива висота підйому і автоматизований процес – це далеко не всі переваги таких елеваторів. Окремою перевагою є широкий спектр сфер застосування, більшість з яких стосуються аграрного сегменту ринку.
Пропонуємо ознайомитися з товарами в нашому каталозі. Ми доставимо замовлений товар в будь-яку точку України.