Використання штучного акрилового каменю стало відомим лише декілька років тому. Його поява на ринку будівельних матеріалів спричинила справжній фурор. Дизайнери інтер'єру часто використовують камінь в дизайні ванної кімнати та кухні в скандинавському стилі. Про те, чому штучний акриловий камінь незамінний для кухні дізнаємось вже зараз.

Акриловий камінь відомий у різноманітних інтерпретаціях: з нього виготовляють стільниці, барні стійки та раковини. Адже усі акрилові вироби гармонійно поєднують красу та невибагливість. А широка палітра кольорів акрилу і можливості створення різноманітних форм виробів дозволяє створити унікальний та неповторний дизайн.

Акрилові меблі.

Меблі з акрилу вважаються чудовим рішенням як для квартир, так і для приватних будинків. Для кухні активно застосовуються підвіконня з акрилу, а також акрилові стільниці, барні стійки, і звичайно ж, акрилові раковини. Завдяки чудовій пластичності штучного каменю з нього виготовляються різноманітні за формою та габаритами предмети меблювання, а це надзвичайно зручно.

Барна стійка з акрилу!

Барна стійка відмінно підійде для квартир-студій, або для невеличкої кухні. Це функціональний предмет меблів, який не лише прикрасить собою приміщення, але й подарує додатковий комфорт. Якщо вирішили встановити барну стійку на кухні, тоді вам слід ретельно продумати, як гармонійно поєднати її з іншими елементати інтер'єру. При цьому вона повинна вписатися в загальний дизайн не лише за стилем, але також за кольором і формою. Величезна колірна гамма каменю акрил дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант. Можна замовити пересувний стіл-барну стійку, щоб заощадити простір, якщо в цьому є необхідність.

Які переваги стільниць та інших виробів з акрилу?

Основними перевагами, які відрізняють даний матеріал від інших, є:

  •     Акрилові меблі надають інтер'єру оригінальний та сучасний вигляд.
  •     Барна стійка в квартирі зонуватиме простір, розділивши його на місця для приготування та вживання їжі.
  •     У малогабаритних квартирах компактна барна стійка успішно замінить громіздкий стіл.
  •     Усі акрилові меблі практичні, зносостійкі, не бояться вологи.
  •     Велика кількість кольорів і форм дозволить обрати найоптимальніший варіант виробу для конкретного інтер'єру.

Тож якщо ви задумались над придбанням меблів з акрилового каменю, можете без вагань це робити. Однак, подбайте про те, щоб камінь був дійсно якісним. Саме такий камінь, а також вироби з нього пропонує компанія "Одри". Ознайомитись з характеристиками каменю можна на нашому сайті. Ми завжди раді новій співпраці з вами!