Історія становлення українського етнічного стилю налічує багато століть. Він формувався під впливом соціальних і культурних змін упродовж усієї історії нашої держави. Сучасне вбрання та аксесуари в етнічному стилі несуть частинку нашої стародавньої культури та допомагають українцям самовиражатись. Українські етнічні мотиви повернулись в моду після Революції Гідності та ще досі перебувають на піку популярності не тільки в Україні, а й закордоном.

Неможливо уявити сучасну моду без етностилю, адже саме ним щорічно надихаються сотні дизайнерів, щоб додати в свої колекції щось особливе і унікальне. Як би дивно це не звучало, але повернення до фольклору та стародавності приносить новизну та різноманітність в сучасну модну індустрію.

Сучасний одяг відтворює всі риси національного костюму. Він багато прикрашений вишивкою, різними декоративними елементами і своєрідними принтами. Це ж стосується і аксесуарів, що є ще більш популярними.

Більшого символізму набувають речі, які виконані своїми руками. Для цього розробляють спеціальні заготовки сумок для вишивки бісером та хрестиком. Придбавши таку заготовку, Ви можете створити справжній шедевр своїми руками, який буде в тренді та вдало доповнить будь-який образ.

Сумки з вишивкою можна виконати в різних кольорових гамах та різної моделі. Це може бути клатч або велика сумка-шоппер. Виконати виріб неважко, зазвичай до заготовки додається схема, яка полегшує процес. Сам процес принесе вам задоволення, адже Ви зможете відволіктись від буденності та дати волю своїм творчим здібностям. Проте, важливо мати терпіння, адже ця справа - нешвидка.

Загальновідомий факт, що кожен символ у вишивці несе в собі якусь приховану інормацію та сакральне значення. Деякі вірять, що ці символи можуть змінювати долю. Зокрема, найбільш популярними з них є:

- калина - оберіг української родини;

- лілія - дівоча невинність та її краса;

- хміль - молоде завзяття;

- виноград - створення молодої сім'ї;

- пересіченй ромб - символ достатку;

- хвиляста лінія - вода;

- горизонтальна лінія - земля;

- дуб - чоловіча енергія;

- вазон з квітучою рослиною - оберіг, охорона від зла;

Зазвичай для таких виробів використовують яскраві та насичені відтінки. Якщо ваша душа прагне до краси, а рукам необхідна творча реалізація фантазій - ласкаво просимо в магазин «Мереживо». У нас ви зможете купити різноманітні заготовки сумок, сорочок, суконь, спідничок. Ми працюємо для тих людей, які бажають виразити своє внутрішнє бачення світу, підняти собі настрій, заспокоїти нерви, спробувати себе в чомусь новому і ще незвіданому.