Незабаром вибори, а отже кандидатам потрібна реклама, яка допоможе привернути до себе увагу. Агітаційна продукція – це грамотний інструмент для передвиборчої роботи з виборцями. Популярності не втрачають агітаційні намети, футболки та бейсболки з логотипом, а ще вам знадобиться виготовлення прапорців з логотипом. Всі ці та інші атрибути з логотипами пропонує компанія "Yushkaluk & Co". Тож, у цій статті ми підібрали для вас найефективнішу рекламну продукцію, яка дійсно працює. 

Перш, ніж розглянути агітаційну продукцію, пропонуємо ознайомитись з перевагими такого методу реклами:

  • Привабливість і спонукання людей використовувати їх;
  • Рекламні предмети  виглядають стильно і несуть корисну інформацію;
  • Наявність декількох варіантів, розрахованих на різні бюджети;
  • Можливість термінового виготовлення.

Як говорить статистика, найчастіше про кандидатів люди дізнаються безпосередньо в агітаційних наметах. Агітаційний намет - це своєрідна інформаційно насичена точка, в якій люди отримують найбільше інформації про виборця, саме вона створює іміджеву впізнаваність і асоціативний портрет кандидата. Це місце зустрічі виборців з волонтерами, активістами. Це свого роду приймальня, в якій можлива навіть зустріч з кандидатом. 

Прапорці - ще один важливий метод привернення уваги. Такі аксесуари є важливим інструментом будь-якої передвиборної кампанії. Їх встановлюють в агітаційних наметах, на стендах під час представлення партії або кандидата. Також їх роздають виборцям в якості сувенірної продукції. На прапорці наносять символіку, назви партій, імена кандидатів, гасла. Вони часто виконані в партійних кольорах, можуть бути односторонніми, двосторонніми або двошаровими.

Промоодяг, зокрема бейсболки та футболки теж вважаються ефективним методом залучення людей. Бейсболки надягають представники партій під час зустрічей з людьми, роздачі листівок, проведення конференцій. Виконана в іміджевих кольорах, з нанесеними гаслами або назвами партій, кепка використовується як частина агітаційної форми. Футболка знанесеним логотипом - невід'ємна складова реклами. Така футболка може багато розповістипро кандидата залежно від нанесеної на неї інформації. 

Команда професіоналів  "Yushkaluk & Co" пропонує два спосоди нанесення інформації та логотипу:

  • Друк – ми нанесемо будь-яке зображення на виріб за допомогою методу сублімації. Картинка буде яскравою, чіткою, вона не вигоряє на сонці і не боїться вологи.
  • Вишивка  – за допомогою такого методу ви отримуєте якісний і зносостійкий продукт для агітацій. Зображення відрізняється міцністю, виглядає презентабельно, не боїться сонця, вологи і частого прання.

Використовуючи таку рекламу, ви точно привернете увагу виборців, можете бути впевнені в цьому. Бажаєте здійснити замовлення нашої продукції? Тоді телефонуйте до нас за контактним номером, вказаним на сайті. З нетерпінням чекаємо на Вас!