Набридло сушити речі на балконі, а звичайна сушарка не встигає швидко впоратись із поставленим завданням? Рішення є! Вам потрібна електросушарка для білизни кімнатна. Сьогодні поговоримо про те як не помилитися з вибором сушарки та що слід врахувати перед її покупкою! 

Перш, ніж купувати собі таку установку, ви повинні для себе зрозуміти яка вона повинна бути за розмірами, конструкцією та функціональністю. Адже і в такому товарі є свої нюанси. Як вибрати сушарку для білизни, знають фахівці компанії "Shine". Основними моментами, які допоможуть вибрати потрібні вам електротовари для дому, зокрема сушарку, ми вважаємо: розміщення, конструкція, тип, матерали та функції. Розглянемо кожен з них детальніше.

Розміщення.

Перед покупкою, обов'язково враховуйте площу свого будинку чи квартири. Куди вам буде зручніше поставити сушилку? Скільки місця ви можете виділити під її установку? Чи є балкон? Тільки після цього вже визначайтеся, яких розмірів модель вам потрібна, і куди ви її розмістите.

Найпопулярнішим видом електричних сушарок вважаються підлогові сушарки - їх можна поставити скрізь. Бувають підлогові моделі в формі спіралі, складні, розсувні - як вам завгодно. Головне, щоб вона була зручною у використанні та швидко сушила білизну. 

Ще одним видом є настінні сушарки. Їх зручно використовувати для балкона або ванної кімнати. Хоча обмежень немає, ви можете їх прикріпити будь де. Така модель кріпиться до стін з двох сторін. Між кріпленнями розташовані прути, на яких вішається білизна. Бувають і сушарки, які розташовуються тільки на одній стіні. Там за сушку відповідає кілька прутів.

Популярними останнім часом стали ще й сушарки, що кріпляться до стелі. Вони вважаються зручними, адже білизна не займає багато місця і не заважає ходити по кімнаті. Така конструкція чудово підійде для установки на балконі.

Конструкція.

За конструкцією виділяють: розсувні, складні сушарки і сушарки типу "ліана". Розсувні моделі можуть по-різному розсуватися, наприклад, "гармошкою", вгору або вниз. Складні - розкладаються в різні боки. У "ліани" є спеціальні прути, що опускаються або піднімаються до стелі. Їх найчастіше можна зустріти на балконі.

Матеріали.

Важливо придбати надійну модель. У магазинах найчастіше зустрічаються моделі виготовлені з : алюмінію, сталі, пластику і дерева. Дерев'яні відрізняються гарним зовнішнім виглядом. Але вони не люблять вологу, тому повинні бути покриті спеціальним складом. Алюмінієві сушарки не найдорожчі, але вельми крихкі. Сушарки зі сталі міцніші, але дорожчі і важчі. Метал - найпоширеніший на сьогодні варіант сушарок, але зверніть увагу чи він міцний.

Функціональні можливості.

Вибирайте якісні, функціональні моделі. Не будуть зайвими коліщатка та тримачі для білизни. А ще важливим показником є місткість, тут все залежить від кількості речей, які ви будете сушити.

Яку б сушарку ви не обрали, головне, щоб вона якісно виконувала поставлені перед нею завдання. Розглянути асортимент сушарок пропонуємо у нашому інтернет-магазині. Телефонуйте просто зараз! Ми чекаємо саме на вас!