Ви постійно мерзнете, навіть сидячи вдома під ковдрою, навіть чайок і теплий шарф не допомагає? Тоді пропонуємо декілька працюючих способів, які допоможуть краще зігрітись в холодну пору і що робити, щоб не змерзнути в квартирі, на вулиці і на роботі.

Найефективнішими ми вважаємо такі способи, як: електрогрілка на батарейках, грійтесь в ліжку, не тримайте руки в кишенях та деякі інші способи, з якими пропонуємо ознайомитись просто зараз!

Прогрівайте взуття.

З проблемою, коли мерзнуть ноги стикаються практично всі. Коли температура тіла знижується, приплив крові до кінцівок зменшується - організм спочатку нагріває внутрішні органи. А наші ноги починають працювати як термос. Тому, якщо ваші ноги вже на початку дня мерзнуть, то не чекайте, що вони нагріються впродовж дня. 

Саме тому рекомендуємо прогрівати взуття біля радіатора або використовуючи сушарки для взуття безпосередньо перед виходом з будинку, аби вашим ніжкам було тепло весь день. Це особливо ефективно, коли на дворі мороз.

Носіть з собою грілку для рук та користуйтесь грілкою для ніг.

Грілки не дадуть вам замерзнути, навіть у найлютіші морози, вони працюють краще ніж звичайні рукавички. А грілки для ніг подарують вам тепло на весь день. Рекомендуємо також використовувати коврик для ніг з підігрівом. Більшість таких нагрівачів багаторазового користування, і коли вони втрачають свої властивості, їх можна легко привести до ладу, опустивши на декілька секунд в киплячу воду. Приємною несподіванкою для вас стане ціна, яка буде остаточним поштовхом для купівлі таких обігрівачів.


Що б там не було, не включайте опалення на максимум.

Адже, коли ви виходити на вулицю, а потім знову в тепле приміщення, виникає значний перепад температур, це спричиняє зміни у кровоносних судинах. А це, у свою чергу, може спричинити хворобу Рейно, що полягає у скороченні артерій рук. Його симптоми проявляються болем і відчуттям холоду, ознобом. Тому, щоб цього уникнути, досить не перегрівати будинок і тримати температуру в приміщенні в межах 18-20 градусів за Цельсієм.

Вийміть руки з кишень.

Ховати руки в кишені стало звичкою кожного. Але на холоді краще цього не робити, тому що це обмежує природний рух рук при ходьбі. А руки, у свою чергу, роблять благотворний вплив на кровообіг і, отже, нагрівають тіло.

Гріємося в ліжку.

Це не означає, що вам просто треба закутатись в ковдру. Цього буде не достатньо, для більшої ефекетивності виконуйте вправи ногами та руками. Так ви розженете кров по всьому тілу і швидко зігрієтеся, а ще придбайте тепленьку ковдру з натуральної шерсті. Ковдра буде утримувати тепло, а це особливо важливо, коли будинок без опалення, і в квартирі холодно.

Ну і звичайно ж ніхто не відміняв тепленький чайок чи какао, у поєднанні з теплим ліжком. Мабуть цей варіант вам найбільше прийде до душі. Однак, для тих, хто працює на роботі це не варіант. Саме тому зігрівайтесь за допомогою грілок, які ви можете придбати в інтернет-магазині "Shine".

Не мерзніть! Придбайте усе необхідне просто зараз! Детальна інформація на нашому сайті. Чекаємо на вас просто зараз!