Вимпели в наш час набули величезної популярності в багатьох сферах повсякденного життя і їх функції значно розширилися і змінилися. Без них не обходиться жоден спортивний захід, вони можуть стати приємною асоціацією про відвідування цікавого місця, концерту, спортивного свята. Однак так було не завжди, ще у давнину його використовували в якості сигнальної системи. Сьогодні ж вимпел, швидше слугує елементом сувенірної продукції. Як ви вже здогадалися, сьогодні поговоримо про виготовлення вимпела, яке його значення та функції.
 
Отож, як ми вже згадували, вимпел вважається своєрідним сувеніром. Він стане відмінним пам’ятним подарунком і бізнес сувеніром, а ще його можна використати як ефективний спосіб демонстрації емблеми вашої компанії.

Саме час дізнатися про виготовлення цієї продукції. Для виготовлення вимпелів найчастіше застосовують такі технології, як: сублімація; шовкографія; механічна вишивка. Сам процес здійснюється за допомогою обладнання (чотириколірного друкарського верстату). Саме такі способи нанесення дозволяють отримати якісний та швидкий друк. Звичайно все ще залежить від тканини. В якості тканин використовують:

• Атлас - щільна, блискуча, шовкова тканина з якої виходять красиві і презентабельні вимпели.
• Габардин - синтетична тканина також підходить для виготовлення вимпелів. Вимпели з габардину виходять матові, враховуючи специфіку цієї тканини.
 
Які ж функції виконує даний рекламний атрибут? На сьогодні таких функцій безліч. Основні з них пропонуємо розглянути детальніше.

1. Вимпел як засіб реклами, або вимпел із логотипом - відмінний пам’ятний подарунок та бізнес сувенір, а також ефективний спосіб демонстрації та підвищення рівня впізнаваності емблеми вашої компанії. Такі вимпели найчастіше використовується в представницьких цілях, як і настільні прапорці. Актуально застосування рекламних вимпелів на конференціях і виставках, промо-акціях, у ділових поїздках для обміну пам’ятними сувенірами.

2. Спортивний вимпел - один з головних символів спортивних шкіл та організацій,а також змагань та спартакіад, команд, клубів та спортсменів. Без обміну вимпелами важко уявити початок будь-якого спортивного заходу. Почесні вимпели вручаються переможцям та учасникам змагань. Після змагань вони слугують згадкою про проведений спортивний захід. Найчастіше сьогодні замовляють футбольні, баскетбольні, волейбольні вимпели, а також командні вимпели для проведення турнірів по силовим видам спорту.

3. Корпоративні (Декоративні ) - вони чудово підходять для декорування офісів компаній, прийомних та переговорних приміщень. Взагалі, вимпел стане гармонійною прикрасою будь-якої компанії.


4. Вимпел як нагорода або подарунок -  досить оригінальний сувенір для співробітника компанії за його досягнення. Нагородний вимпел, розміщений на робочому місці буде нагадувати про приємні події. Він не тільки підвищить мотивацію, але й виробничу активність співробітника підприємства.

Сподіваємось, дана стаття була для вас корисною. Якщо вас зацікавили вимпели на замовлення, тоді команда "Yushkaluk & Co" вам в цьому допоможе. Для отримання детальної інформації звертайтесь за телефоном, вказаним на сайті. Будемо раді вам допомогти!