Пилесос - незамінний помічник кожної господині. Сучасні пилесоси багатофункціональні та можуть очистити різноманітні типи поверхонь. Виконувати різні функції пилесосу допомагають саме щітки. Для того щоб розширити можливості роботи пилесоса використовують щітки, які спеціалізуються на різних типах поверхонь. Зокрема, найбільш практичними є універсальна щітка,  турбощітка для пилососа, щітка для меблів, для щілин та кутків, паркетна щітка. Спробуємо краще ознайомитись з кожним типом.
Універсальна щітка.

З назви зрозуміло, що така щітка підходить для різних поверхонь. За рахунок її здатності підлаштовуватися під деякі фактури за допомогою спеціального перемикача, господині позбавляються необхідності зупиняти процес роботи пилососа і робити зміну насадки.

Турбощітка для пилисоса.

Цей тип щітки відрізняється від інших унікальністю своєї конструкції. Всередині контрукції вбудований валик, який обертається. Завдяки високій швидкості обертання щітка може очищати дуже забруднені поверхні, а також з легкістю справляється з сміттям, що застрягло та спутаним волоссям. Ця щітка має ще одну перевагу - універсальність, адже підходить як паркета, так і для килимового покриття, а також для м’яких меблів та автомобіля.

Щітка для меблів.

Для меблів існує декілька варіантів щіток залежно від того, які саме меблі треба очистити. Зокрема, для гладких поверхонь, таких як стіл, шафа, полиці необхідна кругла щітка з довгим ворсом по краях. Ворс допомагає краще збирати пил. Якщо Вам необхідно очистити м’які меблі, то найкраще підійде насадка-пензель. Дана насадка має короткий ворс, який не пошкодить Ваші меблі, а також з легкістю впорається з волоссям, шерстю та іншим сміттям.

Щітка для щілин та кутів.

З такою проблемою як прибирання в важкодоступних місцях можна зустрітись у кожній квартирі. Для цього зазвичай використовують маленькі, компактні щітки, які з легкістю проходять в будь-які отвори. Недивлячись на розмір, щітки з легкістю справляються з різноманітним брудом та сміттям.

Паркетна щітка.

Для твердого підлогового покриття може звичайно підійти універсальна щітка, але якщо Ви боїтесь подряпати чи пошкодити такою щіткою Вашу підлогу, необхідно придбати спеціальну - паркетну. Особливість цієї щітки в тому, що вона має дуже довгі ворсинки, які абсолютно не шкодять підлозі, при тому на відмінно справляються з прибиранням.

Придбати різноманітні щітки для пилесосів Ви можете звернувшись в компанію Мега-Склад. В наявності виключно якісні комплектуючі до побутової техніки за приємною для покупців ціною.