Пральна машина значно полегшує життя людини. Сучасні пралки досконалі та багатофункціональні. Вони працюють безшумно та з легкістю очищають будь-яку тканину - від ніжного шовку до теплих одіял та зимових пуховиків, а також потім висушить їх і Вам залишається тільки насолоджуватись результатом. Загальновідомий факт, що пральна машина працює від електрики, проте не всі знають, що сучасна техніка дуже чутлива до перепадів електричної напруги. Останні можуть спричинити поломку техніки, що безсумнівно Вас засмутить. Щоб цього не сталось, створено спеціальний пристрій. Необхідно мережевий фільтр для пральної машини купити і Ви можете спокійно прати, не турбуючись про безпеку Вашої техніки.

Як працює мережевий фільтр?

Основна функція, яку виконує пристрій - контроль хвиль електричного струму в 50 гГц. Якщо перепади напруги виходять за рамки цих параметрів, то пристрій просто не пропускає «поганий» струм далі, захищаючи таким чином Вашу техніку.

А також мережевий фільтр допомагає роботі асинхронного двигуна. Такий двигун в процесі своєї активності видає в зворотну сторону провали напруги або навпаки його піки. Ці перепади дуже небезпечні для електроніки, ось тут і криється ще одна роль мережевого фільтра, він вловлює ці перепади і передає їх резистору. Резистор в свою чергу відводить цей струм у напрямку заземлення.

Діагностика несправностей.

Сучасна техніка розроблена таким чином, що коли виникає якась поломка, Ви просто не зможете ввімкнути Ваш прилад і користуватись ним. Проте, це стосується не тільки поломки мережевого фільтра, а й будь-якої іншої деталі машинки. Характерною ознакою поломки фільтра є те, що техніка починає битись струмом або наявний запах горілої ізоляції. Також машинка може мимовільно міняти режими прання під час самого процесу (без Вашої безпосередньої участі). Якщо у Вас є мультиметр (прилад для вимірювання опору, напруги і сили струму), то необхідно скористатись саме ним або викликати майстра.

Тимчасово замінити зламаний фільтр також можна допоміжним зовнішнім, який сам підключається до електромережі через розетку, а вже до нього підключаються всі електроприлади. Але це тимчасовий вихід, з покупкою фільтра не варто затягувати.

Підібрати мережевий фільтр для пральної машини Ви можете в компанії Мега-Склад, що займається реалізацією виключно якісних запчастин для побутової техніки. У нас тільки доступні ціни та вигідні умови співпраці. Піклуйтесь про свою техніку разом з нами і вона буде вірно служити для Вас ще протягом довгого часу.