У Європі та Америці популярністю користуються вінтажні магазини, а в Україні все більшої популярності серед модників набирають секонд хенди. Секонд хенд одяг оптом, який поставляє наша компанія "Екрегор Капітал", має всі сертифікати якості, а також дозволи (Мінприроди України, ДСЕ СУ). Компанія надає першокласний сервіс для нинішніх і майбутніх партнерів. Товар задовольнить вимоги кожного магазину, так як компанія тісно співпрацює з однією з найбільших компаній Англії.

Багато людей, які слідкують за актуальними трендами і модою люблять відвідувати секонд хенди, оскільки там можна знайти базові речі відмінної якості. Ми підібрали для Вас кілька порад та підказок, які допоможуть знайти якісні речі серед величезного різноманіття.

Весь одяг секонд хенд - це оригінальні речі, які практично неможливо знайти в наших магазинах. Ви можете не боятися, що у такий самий одяг, як у Вас буде вдягнений перехожий. Вдало підібрати одяг в секонд хенді - це вірний спосіб виділитися.

Як би це не було дивно, але в секонді нерідко трапляються нові речі, які жодного разу не одягали. Періодично туди потрапляють речі зі стоків, старих колекцій, розпродажів торгових точок. Таким чином, не треба відразу вважати, що секонд - це старий і сильно поношений одяг.

Вперше відвідавши секонд хенд, можна розгубитися серед великої кількості одягу. Здається, що знайти одяг в секонд хенді просто неможливо, адже його тут дуже багато. Серед усіх цих рядів, коробок і розкладок ходять люди, а Ви й уяви не маєте, як серед цих ганчірок знайти щось варте уваги? Ми розкажемо кілька таємниць.

Перший день після поповнення асортименту - це поле битви між людьми за рідкісні бренди. Якщо Ви не женетеся ні за чим конкретним, не ходіть в секонд у цей день.

Переглядайте речі методично, просуваючись від кофтинки до кофтинки на вибраній стійці. Ніколи не бігайте по всьому залу - Ви нічого не знайдете таким чином.

Оцінюйте речі покроково, дивлячись початку на новизну матеріалу. Помітили щось без катишків? Відсуваємо сусідні вішалки, дивимося на явні дефекти: великі плями, пропалені ділянки. І одразу оцінюємо актуальність саме для нас, наскільки нам підходить ця річ, дивимося на розмір.

Важливо перевіряти всі кути. Дуже часто хороші речі виявляються «он там за тою коробкою в кутку за кутом кута». І ніхто їх взагалі не помічає. Так, до речі, можна навіть в останній день в секонді знайти відмінну річ: просто у попередні дні її ніхто не встиг помітити у тому самому горезвісному куті.

Але найважливішою причиною, через яку ми рекомендуємо купувати одяг в секонд хенді є екологічна ситуація у світі. Мода не стоїть на місці, предмети гардероба втрачають свою актуальність. На їх утилзацію витрачається чимало коштів. Те, що ви носили один сезон, а потім викинули, перетворюється в гори сміття, яке завдає шкоди екології. Покупка одягу секонд хенд допомагає уникнути цього.