На сьогодні питання реєстрації РРО є одним з найменш врегульованих чинним законодавством. Сама процедура пов'язана з певними труднощами. Ось чому у багатьох підприємців і власників бізнесу виникають питання, що стосуються реєстрації РРО в Україні.

Компанія «Аудит Бухгалтерія Аутсорсинг» надає якісні бухгалтерські консалтингові послуги вже більш як п'ятнадцять років. Наші фахівці-професіонали допоможуть оптимізувати податкове навантаження вашої компанії, якісно проведе всі бізнес-процеси та надати вичерпні відповіді на всі ваші запитання. Включаючи й ті, які стосуються процедури реєстрації РРО в Україні.

Перелік необхідних документів для реєстрації РРО

Щоб здійснити процедуру реєстрації касового апарату, слід зібрати та подати до органу ДПС наступний пакет документів:

  1. Саме обладнання (тобто касовий апарат) і документ, що підтверджує володіння ним;
  2. Виписку з ЄДРПОУ;
  3. Заява встановленою формою;
  4. Технічний паспорт на обладнання;
  5. Підписаний договір з сертифікованим сервісним центром;

Заявником, як правило, є керівник (директор) компанії. У разі, якщо заявником по час процедури реєстрації РРО буде виступати третя особа, в якості додаткового документа з собою необхідно мати довіреність з печаткою компанії і підписом директора.

Відповідальність за порушення процедури реєстрації РРО

Чинним законодавством встановлено такі розміри штрафів:

  • 100% ціни товару, який був реалізований з порушенням - для першого факту правопорушення;
  • 150% ціни товару, реалізованого з порушеннями, за кожне наступне правопорушення.

Крім того, до платника з боку податкового органу будуть застосовані та інші фінансові санкції, про які більш докладно можна дізнатися з консультації онлайн по роботі з РРО.

Також окремо акцентуємо увагу на тому факті, що податкові органи досі не дали конкретного і однозначної відповіді на рахунок того, чи варто використовувати РРО при розрахунках через інтернет-банкінг. А тому перед проведенням подібних транзакцій слід звернутися до професіоналів за отриманням консультації.

Потрібно пам'ятати!

Потрібно пам'ятати, що в таких питаннях як робота з РРО, краще довіритися професіоналам. Дана сфера має багато спірних і неоднозначних положень, які значно ускладнюють процес ведення бізнесу для підприємців.

Важливо не забувати, що порядок реєстрації РРО та його використання вимагають дотримання встановлених законодавством правил. В іншому випадку, податкові органи можуть застосовувати фінансові санкції.

Не розібрались з темою РРО? Задайте питання нашим фахівцям на консультації онлайн!