Здоровий та комфортний сон - запорука щасливого життя кожної людини. Проте, деколи ефективність відпочинку знижується через некомфортне спальне місце. Не у всіх є можливість поставити у своїй оселі велике ліжко, особливо якщо Ви живете у квартирі. Багато людей обирають диван як альтернативу, адже його можна швидко скласти та звільнити певний простір. Сон на диванах не завжди приносить задоволення і виходом з цієї ситуації буде топпер купити!

Що таке топпер?

Топпер - тонкий безпружинний матрац, що має ортопедичний ефект. Зазвичай товщина топперів варіюється між 4 та 9 см. Такі компактні розміри дозволяють легко його транспортувати та прати. Наповнення для топпера може бути наступним - піна з ефектом пам'яті, латекс, пінополіуретан і кокосове волокно.

Для чого необхідний топпер?

Топпер використовують для того, щоб надати спальному місцю більшого комфорту. Зокрема:

- для старих диванів, які не мають ортопедичного ефекту;

- для диванів, в яких яскраво виражена ущелина між половинками;

- для матраців, які за певними критеріями не відповідають Вашим вподобанням;

- як окреме спальне місце на дачі або якщо несподівано гості залишились на ночівлю.

- для подорожей, якщо необхідно ночувати у кемпінгу.

Незважаючи на те, що топпер дуже тонкий він з легкістю вирівняє спальне місце та надасть Вам здоровий та комфортний відпочинок. Також топпер може легко регулювати жорсткість. Якщо Ви обрали собі матрац і його жорсткість Вам не підходить, не потрібно купувати новий, варто лише купити в рази дешевший топпер та насолоджуватись комфортним та міцним сном.

В чому переваги топпера?

- дозволяє зробити з будь-якого незручного спального місця комфортний куточок для відпочинку;

- можна використовувати для нового матраца в якості захисту від забруднень;

- матеріали, що використовуються для наповнення топпера екоглогічно чисті та гіпоалергенні, не накопичують бруд та перешкоджають розможенню бактерій;

- може забезпечити максимально комфортний рівень жорсткості та пружності;

- мінімальна товщина топпера, що залишає незмінною висоту спального місця;

- топпер можна з легкістю почистити або випрати, а також компактні розміри дозволяють брати його з собою в подорожі;

- доступна ціна.

Придбати топпер високої якості за доступною ціною пропонує компанія Vento. Vento - компанія з багаторічним досвідом, яка знає все про здоровий та комфортний сон. Висококваліфіковані фахівці компанії завжди з радістю Вас проконсультують та допоможуть обрати необхідний Вашим потребам матрац. Зробіть свій сон найсолодшим разом з Vento!