Для того щоб почуватись комфортно, а також мати багато енергії та сил жінкам необхідно спати близько 7-9 годин, а чоловікам 6-8 годин. Щоб цей час відпочинку був максимально ефективним та Ви прокидалися з гарний настроєм та самопочуттям необхідно облаштувати комфортне спальне місце, а отже купити матрац ортопедичний Україна. При виборі ортопедичного матрацу необхідно врахувати безліч деталей, аби така покупка принесла Вам радість, а не розчарування. Ми зібрали 5 секретів для вибору матрацу, щоб Ви могли зробити це з легкістю та гарантовано були задоволені покупкою.

Секрет 1. Пружинний чи безпружинний?

При виборі матрацу Ви в першу чергу, звичайно ж, звертаєте увагу на наповнення. Якщо у матраці наявний пружинний блок, то це пружинна модель, якщо пружини відсутні - відповідно безпружинна. Для людей з значною масою тіла краще обирати пружинні моделі матраців, які зможуть добре підтримувати хребет. Для тих, хто має невелику вагу тіла такі матраци будуть занадто жорсткими, тому краще зупинити свій вибір на безпружинних.

Секрет 2. Жорсткий чи м'який?

Наступним важливим критерієм при виборі матрацу є його жорсткість. Тут все дуже просто - чим більше Вам років, тим м'якшою має бути Ваша поверхня для сну. Проте , тут треба врахувати один нюанс, такий порядок діє тільки для людей з здоровою спиною. Якщо у Вас є певні проблеми в області хребта, у більшості випадків найкращим вибором для Вас буде матрац високої жорсткості.

Секрет 3. Чим наповнений?

Внутрішнє наповненя матрацу наступна важлива складова Вашого комфорту. Найпопулярнішими наповнювачами на сьогоднішній день є пінополіуретан, натуральний латекс та кокосове волокно. Зверніть свою увагу саме на кокосове волокно, адже цей варіант відрізняється міцністю, жорсткістю і достатньою еластичністю. Гіпоалергенний матеріал не піддається гниттю, не викликає алергії, добре пропускає повітря. Не деформується після довгих років експлуатації.

Секрет 4. Обрали неправильний матрац?

Перший час після покупки матрацу у деяких людей можуть виникати дискомфортні відчуття. У таких випадках не варто хвилюватись, через декілька тижнів Ви звикнете до нового спального місця та зможете відпочивати з комфортом.

Секрет 5. Компанія Vento - найкраще місце для покупки матраців.

Придбати якісний матрац за доступною ціною Ви можете звернувшись до компанії Vento. В компанії широкий асортимент різноманітних матраців на будь-який смак та гаманець. Висококваліфіковані фахівці завжди радо нададуть Вам всю необхідну інформацію та допоможуть обрати необхідний Вашим потребам матрац!