Матрац - річ, комфорт якої не перевіриш в магазині. Навіть якщо у вас є можливість лягти на матрац на декілька хвилин, це не дасть Вам відповідь на питання чи підходить він саме Вам. Для того щоб вибір матрацу був легшим існують різноманітні критерії, найважливішою з них є саме жорсткість матрацу. Зокрема, Ви можете або м'який матрац, або матраце середньої жорсткості або матрац високої жорсткості купити.

Чому так важлива жорсткість матрацу?

Загальновідомий факт, що хребет людини досить гнучкий і з легкістю гнеться в різні боки. Для здорового функціонування хребту необхідний повноцінний, комфортний відпочинок. Забезпечити такий відпочинок може виключно рівне положення хребта. Коли ми спимо, наші різні частини тіла нерівномірно тиснуть на спальне місце. Якщо поверхня матрацу не прогинається у певний ділянці або навпаки провалюється, рівне положення хребта порушується і на нього йде надмірне навантаження. Звичайно ж, в такому випадку говорити про повноцінний відпочинок неможливо. Ось чому так важливо обрати правильну жорсткість матрацу.

Основні критерії для вибору жорсткості матрацу.

1. Вік. Якщо сказати простими словами, то чим старша людина тим м'якший матрац їй підходить. Для малюків підходять найбільш жорсткі матраци, адже вони сприяють правильному формуванні хребта. Для підлітків і молодих людей віком до 25 років фахівці рекомендують вибирати матраци середньої жорсткості. Вони забезпечують ефективну підтримку хребта, рівномірно розподіляючи навантаження по периметру спального місця.

Після 25 років вибір ортопедичного матрацу має бути обумовлена рекомендаціями лікаря, а також особливостями компектації та особистими вподобаннями.

Людям похилого віку рекомендується відпочивати на м'яких поверхнях, адже вони позитивно впливають на здоров'я суглобів.

2. Вага. Наступним важливим критерієм є саме вага. Рекомендації:

- якщо Ваша вага становить до 55 кг, найкращий вибір - м'які матраци.

- вага від 55 до 90 кг - матраци середньої жорсткості;

- вага понад 90 кг - матраци високої жорсткості.

3. Стан здоров'я. Якщо у Вас наявні захворювання спини або Ви відчуваєте будь-який дискомфорт в області спини, краще обирати матрац після консультації лікаря та за його рекомендаціями. Якщо проблем зі спиною у Вас немає, можна обирати матрац за власними вподобаннями.

Щоб отримати матраци високої якості за доступною ціною, звертайтесь в компанію Vento. Широкий асортимент різноманітних матраців на будь-який смак за доступною ціною завжди в наявності. Зробіть свій сон найкомфортнішим разом з компанією Vento.