Сон - одна з найважливіших складових гарного настрою та самопочуття людини. Якість сну напряму залежить від спального місця. Щоб забезпечити собі максимально комфортний сон необхідно обирати матрац високої якості. Матрац з кокосового волокна - відмінний вибір для якісного, а головне здорового сну. І зараз ми пояснемо чому.

Основні характеристики матраців з кокосового волокна.

1. Цей матреіал є 100% натуральним та повністю безпечним для здоров'я. Він не випаровує токсини або будь-які інші шкідливі компоненти, тому такий наповнювач часто використовують для дитячих матраців.

2. Гіпоалергенний матеріал, люди з алергією можуть сміливо обирати матраци з таким наповнювачем, адже він не спричиняє алергічних реакцій.

3. Матеріал не поглинає запахи та не міняє свої властивості при будь-яких зовнішніх діях.

4. Кокосове волокно не гниє та зберігає свої властивості навіть в умовах підвищеної вологості, що особливо важливо також для виробів у дитячі ліжка.

5. Забезпечення антибактеріального ефекту, адже у цьому натуральному матеріалі не можуть розмножуватись кліщі та інші шкідливі мікроорганізми.

6. Довговічність служби, всі вищеописані властивості забезпечують максимально довгу та надійну службу матрацу з кокосового волокна.

7. Зазвичай кокосові матраци без пружин є максимально жорсткими, оскільки виготовляються виключно з волокна чи трохи поєднуються з деякими іншими матеріалами, також є дуже корисною властивістю для дитячих матраців.

8. Кокосове волокне забезпечує гарну циркуляцію повітря, що допомагає завжди тримати комфортну температуру для сну.

9. Корисні властивості матеріалу виражаються і в його стійкості до пожежі: при попаданні вогню кокосові матраци залишаються неушкодженими

Отже, можна зробити висновок, що цей матеріал має дуже багато експуатаційних переваг. Проте, щоб ці властивості зберігались протягом довго часу необхідно знати всі тонкощі догляду за виробом. Зокрема:

- при транспортуванні матрац не можна згинати;

- зберігати виріб можна виключно у горизонтальному положенні;

- хоча б раз на рік матрац необхідно перевертати;

- чистити матрац можна вдома за допомогою щітки та мильної води ( при тому, що мочити наповнювач категорично заборонено, адже це порушить його структуру і зробить непридатним для використання).

Дотримуючись таких легких правил Ваш матрац буде вірно та довго Вам служити.

Придбати якісні матраци за доступною ціною Ви можете в компанії Ventо. В наявності широкий асортимент різноманітних матраців на будь-який смак та гаманець. Зробіть Ваш сон комфортним та солодким з компанією Vento.