Вважається, що батьком сучасної різдвяної ялинки є Мартін Лютер. Якось, гуляючи нічним тінистим лісом, де крізь віття просвічувалися мерехтіння яскравих зір, до нього прийшло натхнення. Лютер зрізав дерево, приніс його додому і прикрасив свічками, щоб відтворити ефект свого натхнення. І ось вже більше 500 років ми зберігаємо цю традицію, проте з кожним десятиліттям вносимо щось своє. Так свічки ми змінили на штучні вогники, а живу ялинку  - на штучну.

Новорічні свята вже близько і для того, щоб не робити все в останній момент, рекомендуємо придбати вже зараз штучні ялинки недорого, а вже потім прикрашати її та продумувати інший декор.

Компанія "Квазар" займається виготовленням ялинок з ПВХ та литих, не обмежуються випуском однакових, максимально природних, моделей. Варіантів найрізноманітніших за дизайном новорічних дерев нині безліч і всіх їх Ви можете знайти серед нашого асортименту.

Як би ми старанно не вибирали живу ялину, на ній у будь-якому випадку будуть невеликі дефекти: подекуди обсипалися й пожовкли голки або гілочки ростуть не так симетрично, як того хотілося б. Зі штучною ялинкою такого не буває - вона очікувано прекрасна з усіх боків.

Живу ялину мало принести додому, її потрібно ще й встановити правильно. Тут на допомогу приходять відра з піском та інші побутові «інженерні конструкції». А якщо ялинка вище 1,5 метрів, то і вага у неї не мала - поодинці таку лісову красуню не поставити. Якщо говорити про штучні ялинки, то більшість з них сьогодні мають розбірну конструкцію і для того, щоб підготувати деревце до прикрашання, досить лише встановити підставку, «совбур», а потім і гілочки. Є, звичайно, і цільні дерева, які досить просто «розпушити» і надати гілкам таку форму, яка вам подобається.

У нашому столітті мало хто ходить за ялинкою особисто, все частіше її можна купити зі спеціального розплідника.Щоправда, розрахувати потрібну кількість ялинок на свята розплідники не можуть і зазвичай вони вирубуються із запасом. І з таким запасом, що 1-го січня на недавньому місці ялинкового базару утворюється цілковитий ялинковий та сосновий «цвинтар». З одного боку, доля нерозпроданих залишків зумовлена: вони стануть вторинною сировиною і послужать добру справу. Але динаміка усе одно гнітюча - скільки ж потрібно років, щоб виростити одну ялинку, яка потім стане тирсою або дошками? Вибираючи штучну ялинку, ми, так чи інакше, зменшуємо попит на живі хвойні дерева. І хочеться вірити, що так ми робимо свій внесок (нехай і не такий великий) у збереження зеленого покриву.

Перед тим, як купити на Новий рік штучну ялинку, визначтеся з її основними параметрами. Мова про:

  • висоту та розмір;
  • колір;
  • матеріал. Ви можете придбати штучну новорічну ялинку, виготовлену з ПВХ (плівки або волосіні), поліетилену, поліпропілену;
  • конструкцію. Розглянуті вироби можуть бути розбірними (знімні гілки кріпляться до стовбура за гачки), шарнірними (дерево ділиться на кілька секцій (ярусів), гілки кожної підтримують шпиці, що розкриваються, як парасолька), нерозбірними;
  • матеріал підставки. Є пластикові, металеві;
  • «видову» приналежність. «Ялинка» - умовна назва, оскільки в продажу є дерева, що імітують сосну, ялицю, кедр.

Купуйте якісні штучні ялинки та новорічні прикраси у компанії "Квазар". І створюйте  святковий настрій собі, своїм близьким та всім оточуючим.