Хелловін з кожним роком все сильніше укорінюється в нашій культурі. Якщо ще декілька років тому святкувати це свято було чимось новим, то сьогодні це вже майже ввійшло в традицію. Різноманітні вечірки влаштовують як дорослі, так і діти. Ми зібрали підбірку актуальних у 2020 році костюмів, які будуть підходити і малюкам і дорослим.

Перший актуальний костюм на Хелловін - костюм робота.

Чим швидше розвиваються новітні технології, тим більш небезпечними вони здаються людству. Різноманітні фільми про повстання роботів підсилюють страх перед розумними машинами. Такий образ точно не є типовим і Ви гарантовано зможете здивувати оточуючих. Костюм одинаково круто буде дивитись і в дорослому, і в дитячому образі. Плюсом також є те, що більшість дітей в захваті від роботів, тому точно будуть в захваті і від такого костюму.

Герої Marvel.

Чи є тут хтось, хто не любить Marvel? Звичайно ж ні, адже від Marvel всі у захваті! Нещодавно закінчилася історія про "Месників", тому герої цієї серії коміксів - на хвилі популярності. Супергерої цих коміксів абсолютно різні, що з легкістю дозволяє обрати образ як для дорослих, так і для малюків.

Сімейка Адамсів.

Однозначно, цей варіант ідеальний для всієї сім'ї. Похмура елегантність точно виділить Ваш костюм серед інших. Чорні екстравагантні костюми та сукні, декілька аксесуарів та макіяж в темних тонах і Ваш образ готовий!

Відьмацький клан.

Відмінним традиційним образом звичайно виступає образ відьом та відьмаків. Жодна хелловінська вечірка не може відбутись без візиту цих персонажів. Якщо саме Ви хочете відтворити цей образ, підкресліть свій костюм яскравим макіяжом та неординарними аксесуарами, такими як чаклунські палички, маленькі пляшечки з зіллям і навіть отруєними яблуками!

Костюми в стилі Аліса в країні чудес.

Аліса в країні чудес - прекрасна казка, яку люблять і дорослі, і діти. У ній поєднується і щось добре, і смішне, і трішки містичне - саме те, що необхідно для хелловінської вечірки. Можна обрати образ червоної або білої королеви, образ капелюшника або навіть образ чеширського кота. Костюми в стилі Аліси в країні чудес також стануть відмінним вибором для всієї сім'ї.

Найкращі костюми на Хелловін для всієї сім'ї Ви можете обрати в магазині Все для свята. У нас широкий асортимент різноманітних костюмів на будь-який смак. Разом з нашим магазином Ви точно здивуєте оточуючих та будете виділятись. Все, що потрібно зробити, це знайти необхідний товар на сайті і замовити його через систему інтернет-магазину або по телефону. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання і допоможуть з вибором.