У боротьбі за відмінне здоров'я, людину підстерігає чимало перешкод і спокус, головні з яких - солодощі. Цукерки та шоколад, булочки і тістечка, торти і карамель - ці ласощі виглядають настільки спокусливо, що просто неможливо відмовити собі в задоволенні насолодитися їх незмінним смаком. Серед продуктів харчування існує чимало корисних солодощів, які не завдають шкоди організму і при цьому приносять не менше задоволення, ніж морозиво або карамель. Це мед, гіркий шоколад, шоколадні цукерки з фініків, сухофрукти, пастила, фрукти та ягоди, тростинний цукор і навіть натуральний зефір.

Чорнослив і курага, родзинки і сушені яблука - сухофрукти є одними з найбільш рекомендованих лікарями солодощів, а все тому, що корисних властивостей сухофруктів просто не злічити. Судіть самі: сушені фрукти зміцнюють судини і підтримують серцевий м'яз, запобігають тромбоутворенню і очищають кишечник. Інжир допомагає роботі шлунка і зміцнює нервову систему, сушені груші і яблука підтримують роботу печінки і нирок, родзинки і чорнослив підвищують гемоглобін, курага покращує зір і запобігає анемії, а фініки корисні вагітним жінкам і новоспеченим мамам.

Користь фініків, в першу чергу полягає в тому, що вони містять велику кількість необхідних людині амінокислот, які важко знайти в інших фруктах.

В основному вживають в їжу сушені плоди. Але використовуються вони і в свіжому вигляді. Зі свіжих фініків роблять салати, варені і смажені страви, желе, варення, повидло, джем, напої. Вони здатні стати гідною заміною цукатів, чорносливу і родзинок. Цукерки з фініків користуються особливою популярністю серед любителів натуральних цукерок. Сік, приготований з ягід життя, служить в якості алкогольного напою. Також плоди служать для виготовлення цукру, меду і борошна. З фінікового борошна печуть печиво, булочки, пиріжки та тістечка, які володіють вишуканим смаком.

Сушені фініки зберігають всі корисні властивості свіжих.

Фініки, як і безліч інших сухофруктів, є досить калорійним продуктом. Проте висока калорійність фініків і великий вміст поживних речовин, робить їх ідеальним перекусом в тривалих поїздках.

Про користь фініків відомо багато - це науково доведений факт. Вчені встановили, що, з’їдаючи всього лише один плід, людина запускає в організмі «незворотний процес одужання». Саме так звучить фраза, що належить науковцям, які проводили дослідження на предмет користі фініків.

Корисні властивості фініків і їх неперевершений смак надихнув наших кондитерів "Golden Fruit" на створення натуральних і корисних цукерок з фініків та волоського горіха. Скуштуйте цукерки без консервантів та переконайтесь, що натуральне і корисне також може бути смачним.