На полювання, в ліс або на рибалку не одягнеш звичайні бавовняні штани і куртку. У таких непростих умовах необхідний максимальний захист. Важливо, щоб одяг міг зберегти тіло в сухості і комфорті та захистити від дії стихій, не даючи замерзнути. Також хочеться щоб цей одяг був легкий, мав мінімальну вагу, при тому максимальну міцність. Постійний розвиток технологій виробництва тканин дозволив нам отримати нове покоління багатофункціональних матеріалів. Одним з них є мембрана - напівпроникна плівка з особливою структурою. Мембранна тканина купити - відмінне рішення для виготовлення спецодягу, а також верхнього одягу для активного відпочинку, полювання, риболовлі тощо. Ми зібрали короткий огляд історії винайдення мембранної тканини, а також виділили найбільш значні її переваги, аби Ви впевнились в її беззаперечній якості.

Мембранна тканина - це матеріал, що має особливі характеристики. Історія мембран почалась у далекому 1959 році, коли була заснована компанія W. L. Gore & Associates. Співробітники компанії довго експериментували з політетрафторетиленом і в результаті виготовили першу мембранну тканину Gore-Tex аж у 1976 році. Сучасна мембрана - це тоненька плівка з великою кількістю маленьких отворів. Діаметр отвору у 20000 разів менше ніж діаметр каплі води, що дозволяє робити матеріал водонепроникним, при тому він виводить вологу у вигляді пари. Одяг з такого матеріалу легкий та компактний.

Основні переваги мембранної тканини.

1. Одяг з такої тканини дуже легкий, не сковує рухів, не викликає дискомфорту.

2. Структура тканини не пропускає вітер, дощ та інші опади.

3. Спеціальна захисна плівка не дає бруду проникати в тканину. У випадку забрудненості можна видалити її за допомогою звичайної губки.

4. За рахунок того, що пори на «вхід» значно вужчі від тих, що «на вихід», і до того ж звивисті, мембранний одяг практично непродуваємий і добре захищає від проникнення холодного повітря.

5. Відсутність «парникового» ефекту за рахунок використання прогумованого та водонепроникного шару.

6. Універсальність, яка регулюється за рахунок використання різноманітного проміжного шару.

Мембранну тканину, а також широкий вибір інших тканин для спецодягу Ви можете придбати в компанії Спецтекстиль. В наявності найкращі тканини, що мають відмінні характеристики, не лияють, мають високий рівень зносостійкості та стійкості до зовнішніх несприятливих умов. Звертайтесь в Спецтекстиль і Ви точно будете задоволені якістю тканин та їх доступними цінами.