Інвалідний візок - не привід вести маллоактивний спосіб життя. Сучасні технології постійно розвиваються та удосконалюються аби полегшити життя людям з обмеженими фізичними можливостями. І якщо раніше інвалідні візки були виключно механічними та потребували значних фізичних зусиль для пересування, то сьогодні є більш зручний та оптимальний варіант - електроколяска інвалідна.

Як працює електроколяска?

1. Пересування. Ця функція коляски здійснюється за допомгою двигунів електротяги, що беруть енергію від акумуляторів. Акумулятори вбудовані в маточини задніх коліс. Це дає змогу не навантажувати м’язи і почуватись максимально комфортно.

2. Управління. Зазвичай управління здійснюється за допомогою спеціального джойстика, що розміщується на правому або лівому підлокітнику. Джойстик легкий у використанні, людина самостійно зможе змінювати своє розташування, пересуватись з кімнати в кімнату або на вулицю.

3. Додаткові функції. Електроколяски можуть мати багато допоміжних функцій, які покращують комфорт людини. Зокрема, можуть бути обладнані знімним підголівником, регулятором нахилу та висоти сидіння, широким сидінням тощо. Також більшість моделей оснащена додатковим кошиком, в якому можна зберігати необхідні в подорожі особисті речі.

Переваги колясок:

- найважливіша перевага - коляска приводиться в рух без додаткових фізичних зусиль людини;

- хороша маневреність, що дозволяє без проблем рухатись в приміщенні чи на вулиці;

- безпроблемна прохідність по будь-яких поверхнях, коляска зможе пересуватись, як по асфальті, так і по бруківці або інших нерівних покриттях;

- майже повна самостійність, завдяки електро колясці допомога сторонніх людей зводиться до мінімуму, що психологічно позитивно впливає на людину;

- простий підйом, більшість приладів обладнанні спеціальними підйомними механізмами, що дозволяють справлятись з сходами та бордюрами;

- має гальмівну систему, що дозволяє долати складні ділянки дороги;

- обладнана ремінями безпеки задля додаткового захисту від перекидання;

Ці всі беззаперечні плюси роблять електроколяску найбільш оптимальним рішенням для людей з обмеженими фізичними можливостями. Деякі моделі можуть бути оснащені фарами та повортониками, що дозволяє пересування в нічний час.

Щоб отримати електроколяску, необхідно звернутись в компанію Мірід. Саме Мірід пропонує широкий асортимент різноманітних колясок з різними характеристиками та функціями. Доступна ціна та приємний сервіс в компанії гарантуються. Мірід зробить пересування комфортним, безперешкодним та безпечним.