Настала осінь, а незабаром ще й зима, а це означає, що потрібно зігріватися, аби не захворіти. Це стосується не лише теплого одягу, покривала та напоїв, але й постільної білизни. В холодну ніч ніщо не зігріє краще і швидше, ніж тепла фланелева постільна білизна. Важко уявити затишнішу та приємнішу на дотик постіль, ніж фланелева. Що являє собою постіль з фланелі та у чому її секрет -  з'ясуємо просто зараз!

Одні з перших фланелевих виробів виготовляли з вовняних або напіввовняних тканин. Згодом, виробники аксесуарів для сну перейшли на бавовняну тканину з саржевим або полотняним плетінням, тоді ж фланель стали також називати байкою. Цей варіант став одним з найпопулярніших для створення комфортної постільної білизни і використовується до сьогодні.

Фланелева постіль ніби спеціально створена для любителів тепла. Адже вона виготовлена з  натуральної бавовни, а теплопровідність здійснюється за рахунок м'якого природного начосу. Він може бути з однієї або ж з обох сторін тканини. Даний вид тканини має підвищену щільність, а також дуже м'ягенький і приємний на дотик. За рахунок високої щільності, фланель прекрасно вбирає вологу, саме тому вона є ідеальним варіантом для пошиття постільної білизни або одягу для немовлят. Крім того, будучи повністю натуральною, вона прекрасно пропускає повітря, створюючи найбільш комфортний мікроклімат у ліжку.

У чому ж секрет теплоти даної постілі? Теплота фланелі пояснюється повітрям, яке знаходиться між волокон начоса. Воно швидко нагрівається, завдяки чому тепло рівномірно розподіляється по всій площі ліжка і утримується протягом всієї ночі. Саме тому, лягаючи спати на таку постільну білизну, ви не будете довго тремтіти, чекаючи поки простирадло та підодіяльник нагріється, а відразу поринете в приємне тепло і атмосферу міцного сну.

Не думайте, що збереження тепла, це все, на що спроможна дана постіль. Адже варто відмітити ще й тривалий термін служби і високу зносостійкість фланелі. Ви також можете не перейматися про догляд та прання, адже така постіль чудово витримує велику кількість прань, не линяє і має мінімальний рівень усадки тканини. А завдяки своїй м'якій фактурі, кольори на фланелі мають м'які тони і завжди виглядають особливо ніжно.

Фланелева постіль, завдяки таким відмінним характеристикам знайшла своє застосування в колекціях турецьких виробників, таких як Cotton Box, Eponj, Irya, TAC. Саме таку постіль пропонує інтернет-магазин "Єва текстиль". Особливістю наших фланелевих комплектів є м'яка світла колірна гамма і безліч квіткових мотивів. Більшість з представлених моделей виконано в євро розмірі, який ідеально підійде для двоспального ліжка.

Для здійснення замовлення скористайтесь кошиком або зателефонуйте за контактним номером, вказаним на сайті. Приємної вам покупки!