Покриття на поліуретановій основі стають все більш і більш популярними завдяки своїм відмінним фізико-технічними характеристиками. Поліуретанові покриття успішно протистоять ударним навантаженням від падіння важких предметів, вібрацій від працюючих верстатів та іншого обладнання, зсувними зусиллям при переміщеннях по них ручних візків на гумовому або пластиковому ходу.

 

Поліуретанові покриття мають наступні характеристики:
- Високу еластичність;
- Високу стійкість до стирання;
- Ударну міцність;
- Високі звукоізоляційні властивості;
- Широкими можливостями для декору. Поліуретанові підлоги в десятки разів більше еластичні, у порівнянні з епоксидними. Характеристики розтягування при розриві:
- Епоксидні матеріали від 2,5% до 15%;
- Поліуретанові матеріали від 70% до 120%.

 

З усіх видів полімерних матеріалів поліуретановий підлога - самий еластичний і ударостійкий, але він має невисоку хімічної міцністю. Для хімічних виробництв рекомендується використовувати епоксидні підлоги.

 

Область застосування:
- Виробничі приміщення;
- Харчова промисловість;
- Склади;
- Підсобні приміщення;
- Торгові та виставкові зали;
- Спортивні майданчики.

 

Поліуретанові покриття здатне витримувати низькі температури, тому його рекомендується використовувати в холодильних камерах та приміщеннях піддаються впливу шиповану гуми в зимовий час.

 

Поліуретанові покриття володіють достатньою пожаробезпекою, є помірнонебезпечні за токсичністю при горінні, слабкопоширювані полум'ям. Поліуретанові покриття дозволено до застосування на шляхах евакуації пожежних громадських і житлових будівель і споруд. У деяких випадках фарбувальні системи поліуретанових підлог застосовуються в гаражах, паркінгах і цехах підприємств, як економічна заміна повноцінним полімерним покриттям. Завдяки своїм відмінним фізико-технічними характеристикам покриття на поліуретановій основі стають все більш популярними в харчовій промисловості.

 

Харківський завод «Спортінвентар» є авторизованим представником фірми Huntsman - провідного виробника поліуретанових покриттів. Якщо Вас цікавить поліуретанове покриття, дзвоніть нам за тел. (057) 733-08-58. МИ виконуємо замовлення будь-якої складності швидко та якісно.