Для того щоб ефективно та швидко оперувати великою кількістю товарів на складі, виконувати процес розгрузки та загрузки, використовується спеціальна техніка. Вилковий навантажувач - одне з найбільш ефективних та оптимальних рішень, адже він вже протягом багатьох років спрощує вантажно-розвантажувальні операції та є незамінним інструментом для кожної компанії, що займається подібними процедурами. Вилковий навантажувач електричний купити - розумний вклад грошей з довготривалою перспективою.

Сьогодні такі навантажувачі можна побачити на території складів, промислових підприємств, торговельних центрів, гіпермаркетів будівельної продукції і в багатьох інших місцях. І це не дивно, адже власник такої техніки отримує безліч переваг, про які ми і поговоримо.

Функції та конструкція навантажувача.

Вилочний навантажувач - спецтехніка, яка виконує декілька важливих функцій, зокрема:

- навантажувальні та завантажувальні роботи;

- штабелювання;

- переміщення та сортування вантажів.

Головним робочим інструментом навантажувача є вили. Залежно від типу вантажу, що переміщується, техніка оснащується спецільними захватами, висувними вилами, гаками, а також іншими пристосуваннями.
Дана спецтехніка відрізняється надійною конструкцією, що складається з шасі і щогли, куди монтується різне навісне обладнання під специфічні задачі.

Переваги вилкового навантажувача.

Висока затребуваність даного спецобладнання зумовлена рядом переваг, декілька з них описані нижче.

1. Універсальність. Обладнання може працювати як зі штучним, так і сформованим в піддони товаром. Техніка здатна виконувати задачі будь-якої складності.

2. Практичність. Навантажувач здатен долати з вантажем великі відстані, це особливо актуально якщо Ви маєте склад великих розмірів.

3. Економія. Власнику навантажувача не треба буде наймати людей для того, щоб вони виконували переміщення вантажу, купивши техніку один раз Ви будете економити весь подальший час.

4. Надійність. Техніка може виконувати свої функції навіть на нерівній поверхні, може підніматись вгору без ризику для вантажу.

5. Широка сфера застосування. Таку спецтехніку сьогодні можна побачити на різноманітних виробничих площах, митниці, в портах, гіпермаркетах, торговельних центрах, будівельних магазинах тощо. Крім того, вона активно застосовується в сільському господарстві.

Якщо Вам необхідний якісний вилковий електронавантажувач, звертайтесь в компанію Пак Трейд.  Пак Трейд - компанія з багаторічним досвідом, яка пропонує виключно високоякісне обладнання за доступною ціною. За технікою тільки в Пак Трейд!