Розвиток усіх сфер промисловості потребує уважного ставлення не тільки до якості продукції, але і до належних умов її транспортування. Сьогодні у сфері пакування існує безліч нових та інноваційних рішень для надійного зберігання та транспортування вантажів. Серед найбільш популярних є поліпропіленова стрічка, адже саме вона сприяє надійному збереженню продукції, забезпечуючи цілісність упаковки. Поліпропіленова стрічка купити - відмінне рішення для пакування. Спробуємо детальніше з’ясувати чому.

Особливості стрічки.

Для виготовлення поліпропіленової стрічки використовується безпосередньо поліпропілен - синтетичний полімер із високим рівнем міцності, стійкістю до УФ-променів, вологи та перепадів температури. Структура матеріалу - армована з власними ребрами жорсткості, що додатково підвищує його стійкість до механічних навантажень.

Основні переваги.

1. Міцність. Стрічка може витримувати навантаження до 300 кг, не стирається, вирізняється стійкістю до деформацій та розтягування.

2. Невелика вага. Завдяки тому, що поліпропілен має невелику щільність, його маса є дуже незначною. Якщо Ви будете використовувати поліпропіленову стрічку для пакування, це ніяк не повпливає на вагу вантажу.

3. Температурна стійкість. Стрічка добре витримує низькі температури, а також не змінєю свої властивості навіть при нагріванні до 140 градусів. Також стрічка не розширюється і не стискається під час температурних перепадів, товар завжди буде надійно запакований при будь-яких умовах.

4. Хімічна стійкість. Матеріал витримує контакт з агрисивними хімічними речовинами, не змінюючи свого вигляду. Це дозволяє зробити сферу її застосування досить широкою.

5. Стійкість до зовнішніх впливів. Стрічка не ржавіє, не окислюється, не руйнується навіть після довготривалого перебуванням на сонці.

6. Стабільність розмірів. Навіть при великих навантаженнях стрічка не розтягується, не міняю свою форму, і що найголовніше, не рветься.

7. Не має гострих країв. Ця перевага дозволяє використовувати стрічку для м’якої упаковки. Стрічка не дряпає і не пошкоджує поверхню упаковки.

Враховуючи всі ці переваги, можна з впевненістю сказати, що поліпропіленова стрічка - ідеальний варіант для надійного та безпечного пакування. Придбати таку стрічку Ви можете в компанії Пак Трейд, що реалізує виключно високоякісні матеріали та обладнання для пакування. Обравши Пак Трейд, Ви отримаєте продукцію відмінної якості, сервіс вищого рівня, а також оперативну доставку в найбільш короткі терміни. Звертайтесь, будемо раді співпрацювати!