Правильна та грамотна організації простору - запорука затишку та порядку в домі. Батьки змалечку намагаються привити дітям любов до акуратності та чистоти, адже саме ці риси допоможуть рости охайною та чистоплотною дитиною. Діти люблять все те, чим користуються дорослі, тому розвивати любов до охайності треба використовуючи ті ж самі предмети, якими користуються і батьки. Саме тому придбати дитячі плечики оптом - прекрасне рішення для розвитку охайності та акуратності в дитини.

Які особливості дитячих вішаків, а також чим вони відрізняються від дорослих, розберемося детальніше.

Розмір.

Якщо ми говоримо про плічки для шафи, то розмір - найголовніша відмінність дитячих вішаків від дорослих. Для дітей плічки необхідно обирати відповідно до віку, звертати на це особливо увагу. З ростом дитини вішаки треба змінювати на більші розміри. Головне правило - підбирати плечики відповідно до розміру одягу, яку носить дитина на даному етапі. Це дозволить зберегти одяг в правильній формі, не дозволить йому витягуватись та деформуватись. Тому можете сформувати собі одне правило - купуючи новий одяг, купуйте нові плічки.

Зовнішній вигляд.

Другий важливий момент - зовнішній вигляд. Дитячі плічки, звичайно ж, відрізняються від дорослих. Для малюків, які тільки вчаться користуватись вішаками, варто обирати яскраві кольори з цікавим дизайном, а також можливе додавання іграшкових елементів. В цьому віці діти пізнають все через гру, тому купуйте вішаки з декором у вигляді улюблених персонажів, тварин або іграшок. Так дитина буде проявляти максимальний інтерес до вішака і одночасно вчитись ним користуватись.

Для дітей більш старшого, шкільного віку краще купувати моделі без наклейок та декору, але все ж віддавайте перевагу яскравим кольорам. Нудні та строгі вішаки ще встигнуть набриднути дитині в дорослому житті, тому дорогі яскраві моделі - найкращий варіант!

Матеріал.

Для дитячих вішаків використовуються ті ж самі матеріали, що і для дорослих - дерево, метал та пластик. Для маленьких діток краще обирати пластикові варіанти, адже вони легкі та не здатні нанести шкоду дитині. Для старших дітей матеріал вішаків не такий важливий, адже всі варіанти є гіпоалергенними.

Отже, ось основні критерії на які варто звертати увагу при виборі дитячих вішаків. Якісні та недорогі варіанти вішаків Ви можете знайти в компанії Wishak. Компанія працює понад 20 років та може запропонувати Вам широкий асортимент вішаків на будь-який смак. Відмінна якість, доступна ціна та оперативна доставка компанією гарантовані.