Сьогодні ринок заповнений різноманітними варіантами вішалок, що відрізняються за формою, за матеріалом. Останній в свою чергу грає надважливу роль, адже від нього залежать властивості, довговічність та естетичний зовнішній вигляд. Сучасні технології виробництва пропонують різноманітні варіанти матеріалів. Однак, найбільш затребуваним є все ж таки класичне дерево. Чому необхідно дерев'яні плечики оптом придбати, дізнаємось нижче.

5 причин придбати дерев’яні плечики.

1. Натуральний та екологічно чистий матеріал. Дерево є гіпоалергенним матеріалом, який не надає ніякого шкідливого впливу ні на організм людини, ні на навколишнє середовище в процесі виробництва. Приємний аромат дерева наповняє Вашу гардеробну кімнату або шафу, створюючи певну затишну атмосферу. Такі вішаки можуть бути виконані як з цілісного дерева, так і з листкового матеріалу. Зазвичай для виготовлення вішаків використовується дуб, ясен, сосна, бук. Яке саме дерево обрати - справа смаку.

2. Ергономічна форма.

Дерев’яні плічки в прямому сенсі слова плічки, адже саме вони можуть бути виготовлені правильної анатомічної форми, що досконало повторює форму плечей людини. Від ергономічності залежить зберігання одягу в правильному положенні. Заокруглені крила та широкі плечі захищають одяг від деформації.

3. Якість вищого рівня.

Дерево - матеіал, довговічність якого доведена різними виробами, плічки не виняток. Міцністю матеріалу підтверджується його масивністю, а також здатністю витримувати на собі важкі вироби (7-10 кг). Саме завдяки цій властивості дерев’яні плічки обирають для збереження верхнього одягу. Підвищена зносостійкість дозволяє користуватись такими виробами протягом багатьох років.

4. Широка сфера застосування.

Дерев’яні плічки -універсальні, адже їх можна використовувати як вдома, так і в магазинах та громадських місцях. Дерево додасть статусності приміщенню, а попередньо згадувана зносостійкість дозволить користуватись ними багато років навіть у дуже людних місцях.

5. Презентабельний зовнішній вигляд. Дерево - класика, яка впишеться в будь-який інтер’єр, підкресливши гарний смак та статус господаря. Благородні породи дерев роблять такі плічки більш представницькими та солідними.

Переконались, що дерев’яні вішаки це найкраще рішення для дому та бізнесу? Тоді звертайтесь в компанію Wishak, що займається реалізацією високоякісних вішаків за оптимальною та доступною ціною. Компанія на ринку вже понад 20 років, тому гарантує Вам відмінний сервіс, якісний товар та доступну для кожного ціну.