Якщо Вам необхідно фільтрувальний матеріал замовити, то обравши продукцію компанія TWE Group (Німеччина) Ви точно не помилитесь! Чому? Зараз ми вам детально розкажемо.

На сьогодні TWE Group - це міжнародна компанія, що дуже стрімко розвивається. Спеціалізується вона на виробниці фільтрувальних тканин та має світове визнання.

Трішки історії.

Починалось все більше ніж 100 років тому. У 1912 році її було засновано як ткацьку фабрику. Перші зразки нетканих матеріалів були створені в Європі в 1930-х роках. У 1961 році в TWE Group створює підрозділ, що отримує назву "Неткані матеріали". Вперше на ринку з’явився зовсім новий продукт - термічно склеєний нетканий матеріал із синтетичного волокна. У 1975 році компанія починає виробництво фільтрувальних матеріалів. З цього часу компанія постійно розвивається, вдосконалюється та пропонує нам виключно якісну та надійну продукцію.

Характеристики фільтрувальних матеріалів.

Для виготовлення фільтрувальних матеріалів використовується штучна сировина (волокна, що виготовлені з природних полімерів) та синтетична сировина ( волокна, що виготовлені з синтетичних полімерів).

Волокна, що підібрані за складом та способом обробки, змішують в необхідний пропорціях та виготовляють волокнисте полотно, що і служить основою для нетканого матеріалу. Всі неткані матеріали класифікують залежно від способу скріплення складових їх волокон. Зокрема, розрізняють 4 головні групи:

- неткані матеріали, скріплені механічним способом;

- неткані матеріали, скріплені фізико-хімічним способом;

- неткані матеріали, скріплені комбінованим способом;

- неткані матеріали, скріплені термічним способом.

Неткані матеріали виробництва TWE Group.

Голкопробивні неткані матеріали, залежно від сфери застосування, виробляються із шпательного волокна 1А, такого як віскоза, поліпропілен, поліестер, поліакрил, а також сумішей волокон вторинного використання (бавовна + синтетичні волокна). Компанія може виготовити буть-який нетканий матеріал для конкретних потреб шляхом удосконалення стандартного нетканого матеріалу за допомогою різних технологій, зокрема, подрібнення, латексного просочення, ламінування фольгою, перфорації, а також наносимо логотипи за бажанням замовника. Доступні різноманітні технічні варіанти нетканих матеріалів:

- товщиною матеріалу від 0,15 до 120 мм;

- вагою матеріалу від 18 до 3500 г / м2;

- шириною: до 6000 мм;

- товщиною волокон від 0,9 до 17,0 dtex.

Якщо Вам необхідні фільтрувальні матеріали виробництва TWE Group, пропонуємо звернутись до компанії Технофільтр, що є єдиним офіційним представником компанії в Україні. Звертайтесь, будемо раді з Вами співпрацювати!