Таксі сьогодні вже давно не є просто способом перевезення з однієї точки в іншу. Щоб надати максимальний комфорт та відмінний сервіс своїм клієнтам, служби таксі розробляють чимало додаткових послуг. Перевезення домашніх тварин в таксі Київ, таксі "інкогніто", таксі для бізнеса, кур'єрська доставка,тверезий водій та навіть таксі з психологом на задньому сидінні, такими послугами пропонують скористатись служби таксі сьогодні, і Україна не виняток.

Перевезення домашніх тварин або зоотаксі.

Якщо Вашому пухнастому другу необхідно відвідати ветеринара чи можливо грумера, а у Вас не вистачає часу, не проблема! Один дзвінок у службу таксі і Ваш домашній улюбленець з комфортом їде по своїх справах. Водії, що перевозять тварин, як правило проходять спеціальну підготовку та вміють себе з ними поводити. Господарю ж необхідно забезпечити собаку підстилкою та намордником, а котика - переноскою.

Таксі "Інкогніто".

Бувають випадки, коли необхідно приховати той факт, що людина пересувалась на таксі. Послуга "Інкогніто" являє собою прибуття машини без розпізнавальних знаків, що притаманні таксі.

Таксі для бізнеса.

Деякі підприємства заключають угоди з службами таксі для перевезення своїх працівників. Це дуже зручно, якщо, наприклад, в компанії є нічні зміни або ненормований робочий день. Для кожного співробітника встановлюється ліміт поїздок, а роботодавець має право слідкувати за переміщенням своїх робітників.

Кур'єрська доставка на таксі.

З цією послугою все дуже просто. Таксі доставляє невеликі посилки, документи, негабаритні вантажі та навіть продукти харчування.

Послуга "тверезий водій".

Дуже важлива та необхідна послуга. Вона являє собою перевезення на Вашому автомобілі, якщо у Вас немає можливості сісти за кермо. Досвідчений водій приїжджає у призначене місце та на Вашому автомобілі відвозить Вас куди потрібно. Найчастіше такою послугою користуються ті, хто вживав алкоголь, але також скористатись послугою "драйвер" можуть і ті, хто погано почувається, має підвищену втому та сонливість.

Психолог на задньому сидінні.

Вперше таку послугу запропонувала у 2014 році служба таксі із Стокгольма. Фахівці обговорювали з клієнтами хвилюючі їх проблеми протягом поїздки. Ця послуга користувалась чималою популярністю та розповсюдилась по всьому світові. Водії, в свою чергу, підписували спеціальні документи про конфіденційність та нерозголошення таких зустрічей із психологом.

Більшість з цих послуг доступні в Україні, а саме у службі таксі "Авангард". Таксі доступне в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та інших містах. Звертайтесь, гарантуємо, що сервісом Ви будете задоволені.