Кожна матуся ставить безпеку своєї дитини понад усе. Питання поїздки з малюком в таксі в плані безпеки є дуже спірним. На жаль, деякі водії просто відмовляються виконувати замовлення, коли бачать дитину. Щоб уникнути такої ситуації, необхідно замовити таксі Авангард. Ми знаємо всі правила при перевезенні дитини і в цій статті поділимось ними з Вами.

За правилами дорожнього руху дітей до 12 років забороняється перевозити без відповідних утримуючих пристроїв на передньому сидінні автомобіля. Цими пристроями можуть бути автокрісла, люльки, додаткові сидіння тощо. Якщо говорити про заднє сидіння то безпеку малюку там забезпечує спеціальний адаптер, який одягається на ремінь безпеки та дозволяє пристібнути дитину. Не виконувати ці правила не можна, адже таким чином Ви піддаєте дитину небезпеці, крім того за ігнорування цих правил передбачається штраф.

Якщо водія спіймали без утримуючих пристроїв перший раз, його штраф буде складати 510 грн, повторно - 850 грн.

Зазвичай саме через цей нюанс водії відмовляють клієнту у перевезенні дитини. Щоб не стикнутис з такою ситуацією, необхідно дотримуватись декілька простих інструкцій.

По-перше, при замовленні таксі Вам обов’язково необхідно вказати, що з Вами поїде дитина до 12 років. Про перевезення дитини в таксі Ви можете повідомити диспетчеру і тоді для Вашої поїздки будуть підбирати лише тих водіїв, які мають утримуючі пристрої.

Потурбуйтесь про поїздку завчасно. Не всі таксі оснащені відповідними пристроями для того чи іншого віку дитини, тому на підбір машини може піти трішки більше часу ніж зазвичай. Вам необхідно врахувати це і щоб поїздка відбулась максимально швидко, краще виконати попереднє замовлення.

Якщо Ви часто користуєтесь послугами таксі з дитиною або декількома дітьми, найкращим варіантом буде придбання власного утримуючого пристрою. Відповідно до віку обирайте крісло, люльку чи адаптер та витрачайте менше часу на очікування таксі, адже якщо у Вас наявні власні утримуючі пристрої, Вам підійде будь-яка машина.

Крім підготовки місця для перевезення дитини батькам необхідно також потурбуватись про підготовку самої дитини. Якщо Ви знаєте, що Ваш малюк погано переносить поїздки на машині, можливо його укачає в дорозі, підготуйте заздалегідь пакет та інші необхідні Вам речі.

З комфортом в будь-яку точку Вас та Вашого малюка доставить служба таксі "Авангард". Комфортабельні автомобілі з необхідними утримуючими пристроями якнайшвидше прибудуть до місця призначення, а ввічливі водії завжди допоможуть. Звертайтесь, гарантуємо, що нашим сервісом Ви залишитесь задоволені!