Дитячий майданчик - цілий захоплюючий світ для малюка, в якому він проводить чимало часу. Усі батьки хочуть максимально убезпечити своїх дітей від будь-яких можливих ушкоджень та травм. Тому при виборі дитячого майданчику необхідно врахувати всі деталі, а зокрема і матеріал, з якого він виготовлений. Купити дитячі майданчики для дачі недорого Україна, як правило, можна дерев’яні, металеві або пластикові. Про переваги та недоліки усіх трьох варіантів ми і поговоримо.

Металеві дитячі ігрові майданчики.

Металеві майданчики - класичний варіант, який ми можемо зустріти чи не в кожному дворі багатоквартирного будинку. Їхніми основними перевагами є доступна ціна та довговічність конструкції. Основа з металевої профільної труби являє собою базу, на яку кріпляться багато різноманітних елементів, тому такі конструкції зазвичай володіють розширеним фкнкціоналом. Також ключовою перевагою металевих майданчиків є компактність, вони займають мало місця та не переривають потік сонячного світла.

Не зважаючи на ряд переваг, вироби з металу все ж мають деякі недоліки. Зокрема, метал дуже швидко розігрівається на сонці та охолоджується до дуже неприємних відчуттів на морозі. Малюк може обпектись в теплу пору року або примерзнути язиком зимою.

Дерев’яні дитячі ігрові майданчики.

Майданчики, що виготовлені з дерева можна вважати преміум варіантом дитячих майданчиків. Дерево - благородний матеріал, який використовується у різноманітних сферах. Для дитини цей матеріал буде найкращим вибором, адже дерево є екологічно чистим та гіпоалергенним, воно не випускає шкідливих випарів та інших запахів. На відміну від металевих виробів, дерево не нагрівається до критичного стану на сонці та не охолоджується на морозі, що дозволяє малюку гратись при будь-якій температурі.

Крім таких значних переваг, дерево має також і недоліки. Зокрема, це найбільш дороговартісний матеріал. За деревом треба постійно доглядати, періодично обробляти та шліфувати потертості. Також, монтаж дерев’яного майданчика потребує великих зусиль.

Пластикові дитячі ігрові майданчики.

Основною перевагою цього матеріалу є його мобільність, адже для встановлення пластикових ігрових майданчиків не потрібні жодні грунтові та інші роботи. Пластикові майданчики легко при необхідності можна розібрати та перенести в інше місце.

Недоліком цього матеріалу є те, що цей варіант підходить виключно для маленьких дітей. Невисокі майданчики, з короткими гірковими спусками, вони швидко стають «малі» дитині і в якийсь момент Вам доведеться купувати більш дорослий варіант.

Якщо Ви хочете придбати металевий, дерев’яний чи пластиковий ігровий майданчик, пропонуємо звернутись до компанії Непосида. У нас Ви знайдете широкий вибір різноманітних варіантів та відмінну якість. Звертайтесь, будемо раді допомогти!